Archiv autora: Karel Tulis

Žáci – Rozpis podzimní sezony

Program FK Jeseník v krajském přeboru starších a mladších žáků – podzim 2019

SOBOTA 24.8. 10:00 11:45 FK JESENÍK – Sokol Čechovice
NEDĚLE 1.9. 9:00 10:45 FK Mohelnice – FK JESENÍK
STŘEDA  4.9. 15:30 17:15 FK JESENÍK – FK Sokol Konice
SOBOTA 7.9. 10:00 11:45 FK JESENÍK – Sokol Dub n.M.
NEDĚLE 15.9. 10:45 9:00 FK Šternberk – FK JESENÍK
SOBOTA 21.9. 10:00 11:45 FK JESENÍK – Sokol Olšany
SOBOTA  28.9. 11:30 10:00 FK Kozlovice – FK JESENÍK
STŘEDA 2.10. 14:30 16:15 FK JESENÍK – SK Zábřeh
SOBOTA 5.10. 10:00 11:45 FK JESENÍK – FK Slavonín
NEDĚLE 13.10. 12:30 14:15 Slovan Černovír – FK JESENÍK
SOBOTA 19.10. 10:00 11:45 FK JESENÍK – Nezamyslice
NEDĚLE 27.10. 12:30 11:00 FK Nové Sady – FK JESENÍK
NEDĚLE 3.11. 11:45 10:00 FC Želatovice – FK JESENÍK

Dorost – Rozpis podzimní sezony

Program FK Jeseník v krajském přeboru dorostu – podzim 2019

SOBOTA 24.8. 14:15 Sokol Chomoutov – FK JESENÍK
SOBOTA 31.8. 10:00 FK JESENÍK – Slovan Černovír
STŘEDA 4.9. 17:00 Sokol Konice – FK JESENÍK
NEDĚLE 8.9. 14:30 FK Nové Sady – FK JESENÍK
SOBOTA 14.9. 10:00 FK JESENÍK – TJ Sokol Plumlov
SOBOTA 21.9. 10:00 FK Šternberk – FK JESENÍK
STŘEDA  25.9. 16:00 FK Kozlovice – FK JESENÍK
SOBOTA 28.9. 10:00 FK JESENÍK – FC Želatovice
SOBOTA 5.10. 10:00 1.FC V.Přerov – FK JESENÍK
SOBOTA 12.10 10:00 FK JESENÍK  – Sokol Čechovice
SOBOTA 19.10. 10:30 FK Mohelnice – FK JESENÍK
SOBOTA 26.10. 10:00 FK JESENÍK – Sokol Bohuňovice
SOBOTA 2.11 10:00 FK JESENÍK – SK Zábřeh

Muži – Rozpis podzimní sezony

Program FK Jeseník v krajském přeboru mužů – podzim 2019

SOBOTA 3.8. 17:00 FK JESENÍK – SK Zábřeh
SOBOTA 10.8. 17:00 FC Želatovice – FK JESENÍK
SOBOTA 17.8. 16:30 FK JESENÍK – Sokol Opatovice
SOBOTA 24.8. 16:30 FK JESENÍK – Slovan Černovír
SOBOTA 31.8. 16:00 FK Mohelnice – FK JESENÍK
SOBOTA 7.9. 16:00 FK JESENÍK – Tatran Litovel
STŘEDA 11.9. 16:00 FK Šternberk – FK JESENÍK
NEDĚLE 15.9. 16:00 TJ Sokol V.Losiny – FK JESENÍK
SOBOTA 21.9. 15:30 FK JESENÍK – Sigma Lutín
SOBOTA 28.9. 15:30 TJ Sokol Ústí – FK JESENÍK
SOBOTA 5.10. 15:00 FK JESENÍK – SK Lipová
NEDĚLE 13.10. 15:00 FC Dolany – FK JESENÍK
SOBOTA  19.10. 14:30 FK JESENÍK – FC Kralice na Hané
NEDĚLE 27.10. 14:30 Sokol Bohuňovice – FK JESENÍK
SOBOTA 2.11. 14:00 FK JESENÍK – FK Medlov