Archiv autora: Richard Zrník

Poslední domácí utkání vítězně

FK Jeseník U19 : FC Vsetín U19      9:2  (6:1)

V posledním domácím utkání jsme přivítali mužstvo ze Vsetína, kde jsme na podzim, po super odehraném prvním poločase vedli již 0:2, avšak odjížděli s prohrou 3:2. Proto jsme chtěli tuto prohru odčinit na domácí půdě, v posledním domácím vystoupení této sezóny. Povedlo se a vyhráli jsme vysoko v poměru 9:2. Pokračování textu

Nový Jičín = výlet za 0 bodů!!

FK Nový Jičín U19 : FK Jeseník U19       6:1  (2:1)

Hodnocení tohoto utkání se dá rozdělit na dvě části, a bude velice strohé.

První poločas. Začali jsme velice dobře. Již v 7. minutě jsme se po kombinaci Mirčevský – Marcinov dostal k zakončení Vojtek, namísto střely volil kličku a přišel o míč a ve 13. Minutě rozvlnil síť domácí banky David Marcinov, kterého kolmicí do vápna vyslal Jan Hanúsek, vedli jsme 0:1. To však z naší strany v tomto utkání bylo vše. Bez nápadu, bez aktivity, bez pohybu a co je to hlavní, bez bojovnosti.

Jediným, z určitého pohledu pozitivem, bylo vystoupení mladších dorostenců, a to zejména Josefa Prachaře a Víti Leskovjana, kteří alespoň nabrali cenné zkušenosti, přestože zápas dopadl po mizerném výkonu hráčů U19 tak, jak nakonec skončil.

Sestava mužstva: Jan Pastucha – Jan Hanúsek, Josef Knebl, Karel Bajza, Jaroslav Orel – Nguyen Van Tiep, Jiří Mráz, Radim Vojtek, Josef Prachař – Jiří Mirčevský , David Marcinov

Střídali: Viťa Leskovjan, Adam Gnida, Vojtěch Bartošek

Další náhradník: Jiří Matějka – brankář

Dva rozdílné poločasy podruhé!!

FK Jeseník U19 : TJ Valašské Meziříčí U19      7:1  (1:0)

Do dalšího domácího utkání jsme šli s odhodláním potvrdit vítězství v Čechovicích. Hostili jsme mužstvo z Valašského Meziříčí, na jehož půdě jsme na podzim vyhráli 2:1, po více bojovném než kombinačním výkonu. Stejný styl hry od hostujícího mužstva jsme očekávali i v tomto dalším vstoupení. Pokračování textu

Body máme zpět

Čechovice U19 : FK Jeseník U19    1:6  (1:2)

Napravit si reputaci z předchozího domácího utkání se Šumperkem, se kterým jsme získali pouze bod po šokujícím prvním poločase a katastrofálním výkonu. Získat tedy tři body, to bylo cílem v utkání s Čechovicemi, které jsme doma na podzim porazili v poměru 4:0, ale byl to soupeř nevyzpytatelný. Pokračování textu