Archiv pro rubriku: Muži

Návrat formy?

Vítkovice „B“ – FK Jeseník  –  1 : 3 (1 : 1)

Sestava:  Bašný-1 – Vícha-1,5; Nečesal-1; Cekuras-1; Táborský-2

Kmínek-2; Janíček-1; Bráblík-2; Krézek-3 – Prachař-1,5

Zrník-1 // Cundrla – hrál krátce

Branky:    3x Zrník

Komentář:  Tři porážky v řadě notně poznamenaly naši sebedůvěru a do Vítkovic (Poruby) jsme jeli s cílem dostat tým zase „nahoru“. Snad se nám to všem povedlo, neboť kluci sehráli dobré utkání, předvedli velmi dobré individuální výkony, dokázali se prosadit v koncovce a získali  zasloužené body.

Zápas se hrál ve velmi nepříznivých podmínkách. Celou dobu pršelo a tak byl povrch hrací plochy značně podmáčený a navíc velmi nerovný. S podmínkami se obě mužstva poměrně dobře vyrovnala a k vidění byl boj od první do poslední minuty. Děj utkání se odehrával většinou mezi oběma šestnáctkami. Obrany dominovaly a tak se dlouho čekalo na branku. Jako první udeřili domácí, když na centrovaný míč naše obrana nedoskočila a útočník soupeře našeho brankáře prostřelil. Odpověď však byla blesková. Protiútok a následný centr domácí ještě odvrátili, ale Krézek vrátil do „ohně“ a Zrník zády k brance střelou přes  hlavu trefil dokonale.

Druhý poločas. Opět bitva, ve které jsme začínali mít malinko navrch. Častěji jsme se dostávali k ohrožení soupeřovy branky a jen horší zpracování nám bránilo (mimochodem téměř po celý zápas) v navýšení skóre. Ale střelec naší první branky Zrník měl svůj den a po individuální akci poslal naše mužstvo, čtvrthodinku před koncem, do vedení. Soupeř začal šturmovat a neustále se hnal za vyrovnáním. Tři minuty před koncem však opět přesně zamířil Zrník, kterému střeleckou pozici ideálně připravil Prachař a definitivně rozhodl.

Přejme si, aby výkonnostní vzestup mužstva měl trvalý charakter a podobný výkon byli schopni kluci předvést ve zbývajících zápasech podzimu.

Celkové hodnocení:   dobrý výkon