Archiv pro rubriku: Klub

Program

MUŽI FORTUNA DIVIZE – E

NEDĚLE 17.6. 17:30
FK BOHUMÍN – FK JESENÍK
(ODJEZD 13:30)

DOROST U – 19 MSDD – E

NEDĚLE 17.6. 10:15
SK KROMĚŘÍŽ „B“ – FK JESENÍK
(ODJEZD 6:30)

DOROST U – 17 MSDD – E

NEDĚLE 17.6. 12:30
SK KROMĚŘÍŽ „B“ – FK JESENÍK
(ODJEZD 6:30)

ŽÁCI U-15 KP OL.KRAJE

NEDĚLE 17.6. 11:00
FK KOZLOVICE – FK JESENÍK
(ODJEZD 6:15)

ŽÁCI U-13 KP OL.KRAJE

NEDĚLE 17.6. 9:30
FK KOZLOVICE – FK JESENÍK
(ODJEZD 6:15)

Víkendový program

MUŽI FORTUNA DIVIZE – E

SOBOTA 9.6. 10:15

FK JESENÍK – FC SLAVIČÍN

DOROST U – 19 MSDD – E

SOBOTA 9.6. 13:15

FK JESENÍK – 1.FC V.PŘEROV

DOROST U – 17 MSDD – E

SOBOTA 9.6. 15:30

FK JESENÍK – 1.FC V.PŘEROV

ŽÁCI U-15 KP OL.KRAJE

NEDĚLE 10.6. 10:00

FK JESENÍK – FK NOVÉ SADY

ŽÁCI U-13 KP OL.KRAJE

NEDĚLE 10.6. 12:00

FK JESENÍK – FK NOVÉ SADY

ŽÁCI starší přípravka U-11 OP JESENÍK

PONDĚLÍ 11.6. 16:30

FK JESENÍK – DYNAMO JAVORNÍK

ŽÁCI mladší přípravka U-9 OP JESENÍK

NEDĚLE 10.6. 10:00

DYNAMO JAVORNÍK – FK JESENÍK hřiště JAVORNÍK

NEDĚLE 10.6. 10:40

SK ŘETĚZÁRNA – FK JESENÍK hřiště JAVORNÍK

Víkendový program

MUŽI FORTUNA DIVIZE – E
NEDĚLE 3.6. 17:00
FK KOZLOVICE – FK JESENÍK
(odjezd 13:30)

DOROST U-19 MSDD – E
SOBOTA 2.6. 14:00
FK ŠUMPERK – FK JESENÍK
(odjezd 12:00)

DOROST U – 17 MSDD – E
SOBOTA 2.6. 16:15
FK ŠUMPERK – FK JESENÍK
(odjezd 12:00)

ŽÁCI U-15 KP OL.KRAJE
NEDĚLE 3.6. 9:00
FK MOHELNICE – FK JESENÍK
(odjezd 6:15)

ŽÁCI U-13 KP OL.KRAJE
NEDĚLE 3.6. 10:45
FK MOHELNICE – FK JESENÍK
(odjezd 6:15)

ŽÁCI starší přípravka U-11 OP JESENÍK
SOBOTA 2.6. 10:00
FK ZLATÉ HORY – FK JESENÍK

ŽÁCI mladší přípravka U-9 OP JESENÍK
NEDĚLE 3.6. 14:00
DYNAMO JAVORNÍK – FK JESENÍK
(hřiště JESENÍK)

NEDĚLE 3.6. 15:20
SK ŘETĚZÁRNA – FK JESENÍK
(hřiště JESENÍK)

Víkendový program

MUŽI FORTUNA DIVIZE – E

SOBOTA 26.5. 17:00

FK JESENÍK FK NOVÝ JIČÍN

DOROST U – 19 MSDD – E

SOBOTA 26.5. 10:15

FK JESENÍK – MFK VÍTKOVICE „B“

DOROST U – 17 MSDD – E

SOBOTA 26.5. 12:30

FK JESENÍK – MFK VÍTKOVICE „B“

ŽÁCI U-15 KP OL.KRAJE

NEDĚLE 27.5. 10:00

FK JESENÍK – FK ŠTERNBERK

ŽÁCI U-13 KP OL.KRAJE

NEDĚLE 27.5. 12:00

FK JESENÍK – FK ŠTERNBERK

ŽÁCI starší přípravka U-11 OP JESENÍK

PONDĚLÍ 28.5. 16:30

FK JESENÍK – STOMIX ŽULOVÁ

ŽÁCI mladší přípravka U-9 OP JESENÍK

NEDĚLE 27.5. 11:20

DYNAMO JAVORNÍK – FK JESENÍK hřiště JAVORNÍK

NEDĚLE 27.5. 10:40

SK ŘETĚZÁRNA – FK JESENÍK hřiště JAVORNÍK

Muži i dorost ve středu

MUŽI – divize
SFC OPAVA „B“ – FK JESENÍK
středa 23. 5.   17:00
(odjezd autobusu 14:00)

DOROST – divize
SK UNIČOV – FK JESENÍK
středa 23. 5.   17:00 (starší) a 15:00 (mladší)
(odjezd autobusu 12:30)

Víkendový program

MUŽI – divize:
DOLNÍ BENEŠOV – JESENÍK (sobota 19.5., 17:00)

DOROST – divize:
VSETÍN – JESENÍK (sobota 19.5., 10:15 a 12:30)

ŽÁCI – krajský přebor:
JESENÍK – KONICE (sobota 19.5., 10:00 a 12:00)

STARŠÍ PŘÍPRAVKA – okresní přebor:
VÁPENNÁ – JESENÍK (pondělí 21.5., 16:30)

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA – okresní přebor:
JAVORNÍK – JESENÍK
ČESKÁ VES – JESENÍK
(sobota 19.5. 12:40 a 13:20, hřiště Česká Ves)

Náš program

MUŽI FORTUNA DIVIZE – E

SOBOTA 12.5. 17:00
FK JESENÍK – FRÝDLANT.N.O.

DOROST U – 19 MSDD – E

SOBOTA 12.5. 10:15
FK JESENÍK – 1.SK PROSTĚJOV „B“

DOROST U – 17 MSDD – E

SOBOTA 12.5. 12:30
FK JESENÍK – 1.SK PROSTĚJOV „B“

ŽÁCI U-15 KP OL.KRAJE

SOBOTA 12.5. 11:45
FK NĚMČICE N.H. – FK JESENÍK ODJEZD 6:30

ŽÁCI U-13 KP OL.KRAJE

SOBOTA 12.5. 10:00
FK NĚMČICE N.H. – FK JESENÍK ODJEZD 6:30

ŽÁCI starší přípravka U-11 OP JESENÍK

PONDĚLÍ 14.5. 16:30
FK JESENÍK – SK LIPOVÁ – LÁZNĚ

ŽÁCI mladší přípravka U-9 OP JESENÍK

NEDĚLE 13.5. 15:20
DYNAMO JAVORNÍK – FK JESENÍK hřiště JESENÍK
NEDĚLE 13.5. 14:00
SK ŘETĚZÁRNA – FK JESENÍK hřiště JESENÍK

Ohlédnutí za víkendem

Naši žáci nadále procházejí jarní sezonou bez ztráty bodu. Přes prohru v Mikulovicích zůstává i naše starší přípravka v čele okresního přeboru. Starší dorostenci sehráli solidní zápas s Hlučínem, ale opět bez bodového zisku. Nabízíme kompletní přehled, jak si vedla naše mužstva v uplynulých dnech.

Pokračování textu

Víkendový program

MUŽI FORTUNA DIVIZE – E
SOBOTA 5.5. 17:00
FK JESENÍK – SOKOL ÚSTÍ

DOROST U – 19 MSDD – E
SOBOTA 5.5. 10:15
FK JESENÍK – FC HLUČÍN „B“

DOROST U – 17 MSDD – E
SOBOTA 5.5. 12:30
FK JESENÍK – FC HLUČÍN „B“

ŽÁCI U-15 KP OL.KRAJE
NEDĚLE 6.5. 10:00
FK JESENÍK – SLOVAN ČERNOVÍR

ŽÁCI U-13 KP OL.KRAJE
NEDĚLE 6.5. 12:00
FK JESENÍK – SLOVAN ČERNOVÍR

ŽÁCI starší přípravka U-11 OP JESENÍK
PONDĚLÍ 7.5. 16:30
FK MIKULOVICE – FK JESENÍK

ŽÁCI mladší přípravka U-9 OP JESENÍK
NEDĚLE 6.5. 10:00
DYNAMO JAVORNÍK – FK JESENÍK
hřiště ČESKÁ VES
NEDĚLE 6.5. 10:40
SK ŘETĚZÁRNA – FK JESENÍK
hřiště ČESKÁ VES