Archiv pro rubriku: Klub

Program soutěžních utkání

MUŽI KRAJSKÝ PŘEBOR
SOBOTA 2.11. 14:00
FK JESENÍK – FK Medlov

DOROST KRAJSKÝ PŘEBOR
SOBOTA 2.11. 10:00
FK JESENÍK – SK Zábřeh

ŽÁCI U-15 KRAJSKÝ PŘEBOR
NEDĚLE 3.11. 10:00
FC Želatovice – FK JESENÍK ODJEZD 6:40

ŽÁCI U-13 KRAJSKÝ PŘEBOR
NEDĚLE 3.11. 11:45
FC Želatovice – FK JESENÍK ODJEZD 6:40

PROGRAM MISTROVSKÝCH UTKÁNÍ

MUŽI KRAJSKÝ PŘEBOR
NEDĚLE 27.10. 14:30
Sokol Bohuňovice – FK JESENÍK ODJEZD 11:50

DOROST KRAJSKÝ PŘEBOR
SOBOTA 26.10. 10:00
FK JESENÍK – Sokol Bohuňovice

ŽÁCI U-15 KRAJSKÝ PŘEBOR
NEDĚLE 27.10. 12:30
FK Nové Sady – FK JESENÍK ODJEZD 8:00

ŽÁCI U-13 KRAJSKÝ PŘEBOR
NEDĚLE 27.10. 11:00
FK Nové Sady – FK JESENÍK ODJEZD 8:00

STARŠÍ PŘÍPRAVKA U-11 OP JESENÍK
PONDĚLÍ 21.10. 16:30
FK JESENÍK „A“ – FK JESENÍK „B“

SOBOTA 26.10. 12:00
FK Bělá pod Pradědem – FK JESENÍK „A“

PONDĚLÍ 28.10. 16:30
FK JESENÍK „B“ – FK Zlaté Hory

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA U-9 OP JESENÍK
NEDĚLE 27.10. 10:00
FK JESENÍK „B“- FK MIKULOVICE
FK Zlaté Hory – FK JESENÍK „A“

Program mistrovských utkání

MUŽI KRAJSKÝ PŘEBOR
SOBOTA 19.10. 14:30
FK JESENÍK – FC Kralice n.H.

DOROST KRAJSKÝ PŘEBOR
SOBOTA 19.10. 10:30
FK Mohelnice – FK JESENÍK ODJEZD 8:00

ŽÁCI U-15 KRAJSKÝ PŘEBOR
SOBOTA 19.10. 10:00
FK JESENÍK – FK Nezamyslice – Němčice

ŽÁCI U-13 KRAJSKÝ PŘEBOR
SOBOTA 19.10. 11:45
FK JESENÍK – FK Nezamyslice – Němčice

STARŠÍ PŘÍPRAVKA U-11 OP JESENÍK
PONDĚLÍ 14.10. 16:30
SK Lipová-Lázně – FK JESENÍK „A“
FK JESENÍK „B“ – Dynamo Javorník

PONDĚLÍ 21.10. 16:30
FK JESENÍK „A“ – FK JESENÍK „B“

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA U-9 OP JESENÍK
PÁTEK 18.10. 16:00
FK JESENÍK „A“ – FK JESENÍK „B“

Program mistrovských utkání

MUŽI KRAJSKÝ PŘEBOR
NEDĚLE 13.10. 15:00
FC Dolany – FK JESENÍK ODJEZD 11:50

DOROST KRAJSKÝ PŘEBOR
SOBOTA 12.10. 10:00
FK JESENÍK – Sokol Čechovice

ŽÁCI U-15 KRAJSKÝ PŘEBOR
STŘEDA 9.10. 14:30
FK JESENÍK – SK Zábřeh

NEDĚLE 13.10. 12:30
Slovan Černovír – FK JESENÍK ODJEZD 9:40

ŽÁCI U-13 KRAJSKÝ PŘEBOR
STŘEDA 9.10. 16:15
FK JESENÍK – SK Zábřeh

NEDĚLE 13.10. 14:15
Slovan Černovír – FK JESENÍK ODJEZD 9:40

STARŠÍ PŘÍPRAVKA U-11 OP JESENÍK
PONDĚLÍ 7.10. 16:30
FK JESENÍK „A“ – FK Mikulovice
FK JESENÍK „B“ – volno

PONDĚLÍ 14.10. 16:30
SK Lipová – Lázně – FK JESENÍK „A“
FK JESENÍK „B“ – Dynamo Javorník

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA U-9 OP JESENÍK
STŘEDA 9.10. 16:00
SK Řetězárna „A“ – FK JESENÍK „A“
SK Řetězárna „B“ – FK JESENÍK „B

NEDĚLE 13.10. 10:00
TJ Sokol Bernartice – FK JESENÍK „B“
FK JESENÍK „A“ – volno

Progam mistrovských utkání

MUŽI KRAJSKÝ PŘEBOR
SOBOTA 5.10. 15:00
FK JESENÍK – SK Lipová

DOROST KRAJSKÝ PŘEBOR
SOBOTA 5.10. 10:00
1.FC V.Přerov „B“ – FK JESENÍK ODJEZD 6:30

ŽÁCI U-15 KRAJSKÝ PŘEBOR
SOBOTA 5.10. 10:00
FK JESENÍK – FK Slavonín
STŘEDA 9.10. 14:30
FK JESENÍK – SK Zábřeh

ŽÁCI U-13 KRAJSKÝ PŘEBOR
ČTVRTEK 3.10. 13:00
ONDRÁŠOVKA CUP – Šumperk
SOBOTA 5.10. 11:45
FK JESENÍK – FK Slavonín
STŘEDA 9.10. 16:15
FK JESENÍK – SK Zábřeh

STARŠÍ PŘÍPRAVKA U-11 OP JESENÍK
PONDĚLÍ 30.9. 16:30
SK Řetězárna – FK JESENÍK „A“
PONDĚLÍ 7.10. 16:30
FK JESENÍK „A“ – FK Mikulovice

FK JESENÍK „B“ – Volno

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA U-9 OP JESENÍK
STŘEDA 2.10. 16:30
Dynamo Javorník – FK JESENÍK“A“
ČTVRTEK 3.10. 16:30
FK JESENÍK „B“ – SK Lipová – Lázně
NEDĚLE 6 .10. 10:00
FK JESENÍK „B“ – SK Řetězárna „B“
NEDĚLE 6.10. 10:00
SK Řetězárna „A“ – FK JESENÍK „A“

PROGRAM MISTROVSKÝCH UTKÁNÍ

MUŽI KRAJSKÝ PŘEBOR
SOBOTA 28.9. 15:30
TJ Sokol Ústí – FK JESENÍK ODJEZD 11:40

DOROST KRAJSKÝ PŘEBOR
STŘEDA 25.9. 16:00
FK Kozlovice – FK JESENÍK ODJEZD 12:30

SOBOTA 28.9. 10:00
FK JESENÍK – FC Želatovice

ŽÁCI U-15 KRAJSKÝ PŘEBOR
SOBOTA 28.9. 11:30
FK Kozlovice – FK JESENÍK ODJEZD 6:50

ŽÁCI U-13 KRAJSKÝ PŘEBOR
SOBOTA 28.9. 10:00
FK Kozlovice – FK JESENÍK ODJEZD 6:50

STARŠÍ PŘÍPRAVKA U-11 OP JESENÍK
PONDĚLÍ 23.9. 16:30
FK JESENÍK „A“ – FK Zlaté Hory
FK Vápenná – FK JESENÍK „B“

PONDĚLÍ 30.9. 16:30
SK Řetězárna – FK JESENÍK „A“
FK JESENÍK „B“ – FK Bělá p.Pradědem

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA U-9 OP JESENÍK
NEDĚLE 29.9. 10:00
FK JESENÍK „A“ – FK Mikulovice
TJ Sokol Stará Č.Voda – FK JESENÍK „B“

Program soutěžních utkání

MUŽI
STŘEDA 18.9. 17:00 – FINÁLE Okresního poháru
Sokol Bernartice – FK JESENÍK

SOBOTA 21.9. 15:30
FK JESENÍK – TJ Sigma Lutín

DOROST KRAJSKÝ PŘEBOR
SOBOTA 21.9. 10:00
FK Šternberk – FK JESENÍK ODJEZD 7:30

STARŠÍ ŽÁCI U-15 
SOBOTA 21.9. 11:45
FK JESENÍK – Sokol Olšany

MLADŠÍ ŽÁCI U-13 
ČTVRTEK 19.9. 13:00
ONDRÁŠOVKA CUP – Olomouc – Chválkovice ODJEZD 10:00
( FK Slavonín,SK Uničov,SK Hranice,Jiskra Rýmařov,SK Chválkovice )

SOBOTA 21.9. 10:00
FK JESENÍK – Sokol Olšany

STARŠÍ PŘÍPRAVKA U-11
PONDĚLÍ 16.9. 16:30
FK JESENÍK „A“ – FK Vápenná

PONDĚLÍ 16.9. 16:30
SK Lipová – Lázně – FK JESENÍK „B“

ÚTERÝ 17.9. 13:00
ONDRÁŠOVKA CUP – Moravský Beroun ODJEZD 10:45
( SK Hranice, SK Chválkovice, Moravský Beroun,FK Medlov,FK Šternberk )

PONDĚLÍ 23.9. 16:30
FK JESENÍK „A“ – FK Zlaté Hory

PONDĚLÍ 23.9. 16:30
FK Vápenná – FK JESENÍK „B“

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA U-9
STŘEDA 18.9. 16:30
SK ŘETĚZÁRNA „A“ – FK JESENÍK“B“

ČTVRTEK 19.9. 16:30
FK JESENÍK „A“ – S. Červená Voda

NEDĚLE 22 .9. 10:00
FK JESENÍK „B“ – FK Zlaté Hory

NEDĚLE 22.9. 10:00
FK Stomix Žulová – FK JESENÍK „A“

Program příštího týdne

MUŽI KRAJSKÝ PŘEBOR

STŘEDA 11.9. 16:00

FK Šternberk – FK JESENÍK ODJEZD 13:20

NEDĚLE 15.9. 16:00

Sokol Velké Losiny – FK JESENÍK ODJEZD 14:10

___________________________________

DOROST KRAJSKÝ PŘEBOR

SOBOTA 14.9. 10:00

FK JESENÍK – FK Plumlov – Určice

___________________________________

ŽÁCI U-15 KRAJSKÝ PŘEBOR

NEDĚLE 15.9. 10:45

FK Šternberk – FK JESENÍK ODJEZD 6:30

___________________________________

ŽÁCI U-13 KRAJSKÝ PŘEBOR

NEDĚLE 15.9. 9:00

FK Šternberk – FK JESENÍK ODJEZD 6:30

___________________________________

STARŠÍ PŘÍPRAVKA U-11 OP JESENÍK

PONDĚLÍ 9.9. 16:30

FK JESENÍK „B“ – FK Mikulovice

PONDĚLÍ 16.9. 16:30

FK JESENÍK „A“ – FK Vápenná

PONDĚLÍ 16.9. 16:30

SK Lipová – Lázně – FK JESENÍK „B“

___________________________________

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA U-9 OP JESENÍK

FK JESENÍK „A“

STŘEDA 11.9. 13:00

ONDRÁŠOVKA CUP Velký Týnec ODJEZD 10:00

13:00 – FK JESENÍK – Sokol Velký Týnec

13:30 – FK JESENÍK – Slavoj Bruntál

14:00 – FK JESENÍK – SK Uničov

14:30 – FK JESENÍK – FK Šternberk

15:00 – FK JESENÍK – SK Chvalkovice

NEDĚLE 15.9. 10:00

SK Lipová – Lázně – FK JESENÍK „A“

NEDĚLE 15.9. 10:00

FK JESENÍK „B“ – FK Stomix Žulová