Archiv pro rubriku: Klub

Víkendový program

MUŽI KRAJSKÝ PŘEBOR
SOBOTA 22.9. 15:30
FKŠTERNBERK – FK JESENÍK
(ODJEZD 13:00)

DOROST KRAJSKÝ PŘEBOR
SOBOTA 22.9. 10:00
FK JESENÍK – FK NOVÉ SADY

ŽÁCI U-15 KRAJSKÝ PŘEBOR
NEDĚLE 23.9. 9:00
FK ŽELATOVICE – FK JESENÍK
(ODJEZD 6:00)

ŽÁCI U-13 KRAJSKÝ PŘEBOR
NEDĚLE 23.9. 10:45
FK ŽELATOVICE – FK JESENÍK
(ODJEZD 6:00)

STARŠÍ PŘÍPRAVKA U-11 OKRESNÍ PŘEBOR
PONDĚLÍ 24.9. 16:30
SK LIPOVÁ – LÁZNĚ – FK JESENÍK

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA U-9 OKRESNÍ PŘEBOR
NEDĚLE 23.9. 10:00
TJ BERNARTICE – FK JESENÍK

Víkendový program

MUŽI KRAJSKÝ PŘEBOR
SOBOTA 15.9. 15:30
FK JESENÍK – SOKOL OPATOVICE

DOROST KRAJSKÝ PŘEBOR
SOBOTA 15.9. 10:30
FK MOHELNICE – FK JESENÍK
(odjezd 8:00)

ŽÁCI U-15 KRAJSKÝ PŘEBOR
SOBOTA 15.9. 10:00
FK JESENÍK – SLOVAN ČERNOVÍR

ŽÁCI U-13 KRAJSKÝ PŘEBOR
SOBOTA 15.9. 11:45
FK JESENÍK – SLOVAN ČERNOVÍR

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA U-11 OKRESNÍ PŘEBOR
PONDĚLÍ 17.9. 16:30
FK JESENÍK – STARÁ ČERVENÁ VODA

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA U-9 OKRESNÍ PŘEBOR
NEDĚLE 16.9. 10:00
FK JESENÍK – STARÁ ČERVENÁ VODA

Program našich mužstev

MUŽI KRAJSKÝ PŘEBOR
NEDĚLE 9.9. 16:00
TJ SOKOL V.LOSINY – FK JESENÍK
(ODJEZD 14:00)

DOROST KRAJSKÝ PŘEBOR
SOBOTA 8.9. 14:00
FK JESENÍK – SK HAŇOVICE

ŽÁCI U-15 KRAJSKÝ PŘEBOR
SOBOTA 8.9. 11:30
FK KOZLOVICE – FK JESENÍK
(ODJEZD 7:00)

ŽÁCI U-13 KRAJSKÝ PŘEBOR
SOBOTA 8.9. 10:00
FK KOZLOVICE – FK JESENÍK
(ODJEZD 7:00)

STARŠÍ PŘÍPRAVKA U-11 OKRESNÍ PŘEBOR
SOBOTA 8.9. 11:00
TJ VIDNAVA – FK JESENÍK

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA U-9 OKRESNÍ PŘEBOR
NEDĚLE 9.9. 10:00
SK LIPOVÁ – LÁZNĚ – FK JESENÍK

Víkendový program

MUŽI        KRAJSKÝ  PŘEBOR

SOBOTA   25.8.   16:30
FC ŽELATOVICE – FK JESENÍK
(
ODJEZD 13:00)

DOROST   KRAJSKÝ  PŘEBOR

SOBOTA  25.8.    10:00
FK JESENÍK – SOKOL ČECHOVICE

ŽÁCI  U-15   KRAJSKÝ PŘEBOR

SOBOTA  25.8.    10:00
FK NOVÉ SADY – FK JESENÍK
(ODJEZD  7:15)

ŽÁCI  U-13  KRAJSKÝ PŘEBOR

SOBOTA   25.8.    12:00
FK NOVÉ SADY – FK JESENÍK
(ODJEZD  7:15)

 

             

 

Program

MUŽI FORTUNA DIVIZE – E

NEDĚLE 17.6. 17:30
FK BOHUMÍN – FK JESENÍK
(ODJEZD 13:30)

DOROST U – 19 MSDD – E

NEDĚLE 17.6. 10:15
SK KROMĚŘÍŽ „B“ – FK JESENÍK
(ODJEZD 6:30)

DOROST U – 17 MSDD – E

NEDĚLE 17.6. 12:30
SK KROMĚŘÍŽ „B“ – FK JESENÍK
(ODJEZD 6:30)

ŽÁCI U-15 KP OL.KRAJE

NEDĚLE 17.6. 11:00
FK KOZLOVICE – FK JESENÍK
(ODJEZD 6:15)

ŽÁCI U-13 KP OL.KRAJE

NEDĚLE 17.6. 9:30
FK KOZLOVICE – FK JESENÍK
(ODJEZD 6:15)

Víkendový program

MUŽI FORTUNA DIVIZE – E

SOBOTA 9.6. 10:15

FK JESENÍK – FC SLAVIČÍN

DOROST U – 19 MSDD – E

SOBOTA 9.6. 13:15

FK JESENÍK – 1.FC V.PŘEROV

DOROST U – 17 MSDD – E

SOBOTA 9.6. 15:30

FK JESENÍK – 1.FC V.PŘEROV

ŽÁCI U-15 KP OL.KRAJE

NEDĚLE 10.6. 10:00

FK JESENÍK – FK NOVÉ SADY

ŽÁCI U-13 KP OL.KRAJE

NEDĚLE 10.6. 12:00

FK JESENÍK – FK NOVÉ SADY

ŽÁCI starší přípravka U-11 OP JESENÍK

PONDĚLÍ 11.6. 16:30

FK JESENÍK – DYNAMO JAVORNÍK

ŽÁCI mladší přípravka U-9 OP JESENÍK

NEDĚLE 10.6. 10:00

DYNAMO JAVORNÍK – FK JESENÍK hřiště JAVORNÍK

NEDĚLE 10.6. 10:40

SK ŘETĚZÁRNA – FK JESENÍK hřiště JAVORNÍK

Víkendový program

MUŽI FORTUNA DIVIZE – E
NEDĚLE 3.6. 17:00
FK KOZLOVICE – FK JESENÍK
(odjezd 13:30)

DOROST U-19 MSDD – E
SOBOTA 2.6. 14:00
FK ŠUMPERK – FK JESENÍK
(odjezd 12:00)

DOROST U – 17 MSDD – E
SOBOTA 2.6. 16:15
FK ŠUMPERK – FK JESENÍK
(odjezd 12:00)

ŽÁCI U-15 KP OL.KRAJE
NEDĚLE 3.6. 9:00
FK MOHELNICE – FK JESENÍK
(odjezd 6:15)

ŽÁCI U-13 KP OL.KRAJE
NEDĚLE 3.6. 10:45
FK MOHELNICE – FK JESENÍK
(odjezd 6:15)

ŽÁCI starší přípravka U-11 OP JESENÍK
SOBOTA 2.6. 10:00
FK ZLATÉ HORY – FK JESENÍK

ŽÁCI mladší přípravka U-9 OP JESENÍK
NEDĚLE 3.6. 14:00
DYNAMO JAVORNÍK – FK JESENÍK
(hřiště JESENÍK)

NEDĚLE 3.6. 15:20
SK ŘETĚZÁRNA – FK JESENÍK
(hřiště JESENÍK)

Víkendový program

MUŽI FORTUNA DIVIZE – E

SOBOTA 26.5. 17:00

FK JESENÍK FK NOVÝ JIČÍN

DOROST U – 19 MSDD – E

SOBOTA 26.5. 10:15

FK JESENÍK – MFK VÍTKOVICE „B“

DOROST U – 17 MSDD – E

SOBOTA 26.5. 12:30

FK JESENÍK – MFK VÍTKOVICE „B“

ŽÁCI U-15 KP OL.KRAJE

NEDĚLE 27.5. 10:00

FK JESENÍK – FK ŠTERNBERK

ŽÁCI U-13 KP OL.KRAJE

NEDĚLE 27.5. 12:00

FK JESENÍK – FK ŠTERNBERK

ŽÁCI starší přípravka U-11 OP JESENÍK

PONDĚLÍ 28.5. 16:30

FK JESENÍK – STOMIX ŽULOVÁ

ŽÁCI mladší přípravka U-9 OP JESENÍK

NEDĚLE 27.5. 11:20

DYNAMO JAVORNÍK – FK JESENÍK hřiště JAVORNÍK

NEDĚLE 27.5. 10:40

SK ŘETĚZÁRNA – FK JESENÍK hřiště JAVORNÍK