Archiv pro rubriku: Dorost U-19

Utkání dorostu zrušeno

Naši dorostenci neodehrají poslední kolo krajského přeboru. Soupeřem měl být v sobotu dopoledne na našem stadionu tým z Určic, který se omluvil z důvodu nedostatku hráčů. Utkání bude kontumováno 3:0 pro Jeseník.

S Břidličnou již tuto sobotu

Přípravné utkání FK Jeseník – TJ Břidličná, původně plánované na březen, se odehraje na jesenické „umělce“ již tuto sobotu 23.2.2019 od 12:00 hodin. Poté od 14 hodin nastoupí na domácím hřišti také náš dorost proti mužům Bělé pod Pradědem.

Příprava v Krnově zrušena

Zítřejší přípravné utkání FK Krnov – FK Jeseník je zrušeno z důvodu povinné karantény většiny hráčů mužstva FK Krnov s potvrzeným případem spalniček.

Dorostenecký tým FK Jeseník U-19 a žákovský tým FK Jeseník U-15 se utkají ve vzájemném tréninkovém zápase v sobotu 9.2.2019 od 10 hodin na domácím stadionu.

Zahájení přípravy dorostu

Dorostenecký tým FK Jeseník pod vedením trenéra Karla Cundrly zahajuje zimní přípravu prvním tréninkem v úterý 29.1.2019 od 17 hodin. V zimním období čekají dorostence zatím tři dohodnutá přípravná utkání proti mužům Písečné, Bělé a Zlatých Hor. Již minulý týden, bez předchozí tréninkové přípravy, sehráli dorostenci FK Jeseník přípravný zápas s polským dorosteneckým týmem KSPN Pogoň Krakow, který byl na soustředění v Glucholazech. Utkání skončilo remízou 2:2.