PRONAJÍMÁME KLUBOVÝ AUTOBUS

Fotbalový klub JESENÍK

Nabízí k využití pro příležitostní vnitrostátní a mezinárodní  přepravu osob zakoupený autobus IRUSBUS CROSSWAY.

Zapůjčení autobusu lze sjednat na telefonním kontaktu

+420 777 714 732

Nebo na e-mailové adrese

fotbaljesenik@seznam.cz

u sekretáře klubu p. Jana Malysy.

 

Cena za využití autobusu je stanovena následovně:

25,-Kč / 1 km

150,-Kč / 1 hodina čekací Doby

Rozpis mistrovských utkání

Program jarní sezony

MUŽI – I.A třída, skupina A

05. dubna sobota 15.30 Bludov FK JESENÍK
12. dubna sobota 16.00 FK JESENÍK Leština
19. dubna sobota 16.00 Bělkovice FK JESENÍK
26. dubna sobota 16.00 FK JESENÍK Chválkovice
04. května neděle 16.30 Šumvald FK JESENÍK
10. května sobota 16.30 FK JESENÍK Jindřichov
18. května neděle 10.00 Černovír FK JESENÍK
24. května sobota 16.30 FK JESENÍK Štíty
01. června neděle 16.30 Bohuňovice FK JESENÍK
07. června sobota 16.30 FK JESENÍK Mohelnice B
14. června sobota 16.30 Troubelice FK JESENÍK

 DOROST U-19 a U-17 – Moravskoslezská divize, skupina E

22. března sobota 10.15+12.30 FK JESENÍK Slavia Opava
29. března sobota 15.30+13.15 Dolní Benešov FK JESENÍK
06. dubna neděle 10.15+12.30 FK JESENÍK Zábřeh na Moravě
13. dubna neděle 13.30+15.45 SAN-JV Šumperk FK JESENÍK
20. dubna neděle 11.15+13.30 FK JESENÍK FC Staříč
27. dubna neděle 10.15+12.30 Valašské Meziříčí FK JESENÍK
30. dubna středa 16.45+14.45 FK JESENÍK FC Vsetín
03. května sobota 10.15+12.30 FK JESENÍK SK Uničov
11. května neděle 10.00+12.15 Mohelnice FK JESENÍK
17. května sobota 10.15+12.30 FK JESENÍK MFK Havířov
25. května neděle 10.15+12.30 SK Hranice „B“ FK JESENÍK
31. května sobota 10.15+12.30 FK JESENÍK Krnov
07. června sobota 10.15+12.30 Vítkovice „B“ FK JESENÍK
14. června sobota 10.15+12.30 FK JESENÍK Nový Jičín

 ŽÁCI – krajský přebor

06. dubna neděle 16.00+14.15 FK JESENÍK Konice
13. dubna neděle 17.00+15.15 FK JESENÍK Nemilany
20. dubna neděle 09.00+10.45 Velké Losiny FK JESENÍK
27. dubna neděle 17.00+15.15 FK JESENÍK Zábřeh na Moravě
01. května čtvrtek 17.00+15.15 FK JESENÍK Mohelnice
03. května sobota 12.30+14.15 Lipník nad Bečvou FK JESENÍK
11. května neděle 17.00+15.15 FK JESENÍK Čechovice
17. května sobota 10.45+09.00 Želatovice FK JESENÍK
25. května neděle 17.00+15.15 FK JESENÍK Slatinice
28. května středa 16.30+18.00 Náměšť na Hané FK JESENÍK
31. května sobota 16.30+18.00 Černovír FK JESENÍK
08. června neděle 17.00+15.15 FK JESENÍK Brodek u Přerova
15. června neděle 14.30+12.45 Nové Sady FK JESENÍK

STARŠÍ PŘÍPRAVKA U-11 – okresní přebor

07. dubna pondělí 16.30 FK JESENÍK A Lipová – lázně
14. dubna pondělí 17.00 Javorník FK JESENÍK A
19. dubna sobota 16.00 FK JESENÍK A SK Řetězárna
26. dubna sobota 13.00 Supíkovice FK JESENÍK A
05. května pondělí 16.30 FK JESENÍK A Žulová
12. května pondělí 16.30 Vápenná FK JESENÍK A
19. května pondělí 16.30 FK JESENÍK A Bernartice
22. května čtvrtek 17.00 FK JESENÍK A Mikulovice „A“
29. května čtvrtek 16.30 Mikulovice „B“ FK JESENÍK A
02. června pondělí 16.30 FK JESENÍK A FK JESENÍK B
05. června čtvrtek 17.00 Zlaté Hory FK JESENÍK A
16. června pondělí 16.30 FK JESENÍK A Vidnava

STARŠÍ PŘÍPRAVKA U-10 – okresní přebor

07. dubna pondělí 16.30 Vápenná FK JESENÍK
12. dubna sobota 14.00 FK JESENÍK Mikulovice „B“
26. dubna sobota 14.00 FK JESENÍK Mikulovice „A“
05. května pondělí 16.30 Lipová-lázně FK JESENÍK
10. května sobota 14.15 FK JESENÍK SK Řetězárna
17. května sobota 10.30 Žulová FK JESENÍK
22. května čtvrtek 17.00 Javorník FK JESENÍK
24. května sobota 14.15 FK JESENÍK Bernartice
02. června pondělí 16.30 FK JESENÍK A FK JESENÍK B
05. června čtvrtek 17.00 FK JESENÍK Supíkovice
8. června neděle 12.00 Vidnava FK JESENÍK
16. června pondělí 16.30 FK JESENÍK Zlaté Hory

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA U-9 – okresní přebor

12. dubna sobota 14.00 St. Červená Voda FK JESENÍK
22. dubna úterý 16.30 FK JESENÍK SK Řetězárna
28. dubna pondělí 16.30 Supíkovice FK JESENÍK
04. května neděle 11.00 FK JESENÍK Vidnava
12. května pondělí 16.30 FK JESENÍK Mikulovice
19. května sobota 16.30 Zlaté Hory FK JESENÍK
26. května pondělí 16.30 FK JESENÍK Velká Kraš