Turnaj v Šumperku

Sobotní turnaj v Šumperku byl kvalitně obsazený a byla to zajímavá konfrontace s ligovými týmy (Šumperk,Kroměříž).Kluci podali ve všech utkáních dobrý a bojovný výkon,až na malý výpadek v utkání s V.Losinami,ale to se stává.Vyzdvihl bych hlavně zápas se Šumperkem nad kterým jsme vedli

Pokračování textu

Legendy chodí v Jeseníku opět na fotbal

Také jste si toho všimli? Na mistrovská utkání mužstva mužů Jeseníku vídáme v poslední době stále více bývalých fotbalových ikon, které oblékaly dres Jeseníku. Na tribuně sedávají Pavel Gothard, Miroslav Turek, Karel Hradil, Jiří Nepil. U zábradlí se tvoří skupinky, ve kterých registrujeme Jana Chuděje, Jirku Hlísníkovského, Imricha Tótha, Františka Golda, Slávka Kováře,…. Nechť mi prominou ti, které jsem nezmínil. A protože je to již pěknou řádku let, tak si připomeňme jejich nejlepší fotbalová léta.

Pokračování textu

Novinky v FK Jeseník

Náš klub bude v letošní roce pořádat v domácím areálu tři mládežnické turnaje. Tím prvním bude Velikonoční turnaj kategorie starších přípravek U-11, který se koná v pátek 25.3.2016. Účast již potvrdilo 12 mužstev. Dále se v červnu uskuteční Lázeňský pohár pro kategorii mladších žáků a v srpnu obnovený turnaj O pohár starosty města v kategorii mladší přípravky.

Pokračování textu