Sestava:  Pastucha-2 – Nečesal2; Janíček-1,5; Cekuras-1,5;

Žemba-2,5 – Olšák-2,5; Táborský-3; Bartošek-2;

Prachař-2 – Planý-1,5; Křivohlávek-2 // Vícha-bez hodn.

Branky:  2x Planý; 1x Prachař

Komentář:  Role favorita nám vyloženě nesvědčí, o čemž jsme se mohli znovu přesvědčit v utkání s Krnovem. Od začátku utkání jsme měli sice výraznou územní převahu a dokázali jsme se kombinačně prosazovat, ale finální přihrávka byla po celý poločas naší nejslabší disciplínou. Přesto jsme se dokázali propracovat k několika brankovým příležitostem, ale zakončení se zařadilo hned za finální přihrávku. Poločas  bez branek byl zákonitým obrazem dění na hřišti i naší nemohoucnosti v zakončení.

Druhý poločas začal o něco lépe. Kluci si nechali poradit, začali více využívat velmi široké hřiště a dostali domácí pod ještě větší tlak. Odměna v podobě gólu na sebe nenechala dlouho čekat. Prachař zatáhl míč v křídelním prostoru až k brankové čáře, zpětnou přihrávkou oslovil Křivohlávka, ten přepustil míč Planému a ten tvrdě zakončil. Vedli jsme a čekali další branky v síti odevzdaného soupeře. Zcela nečekaně však udeřil soupeř. Nevěnovali jsme pozornost jednomu z domácích hráčů, nechali ho pohodlně dovést míč až k pokutovému území a s jeho přízemní umístěnou ranou si Pastucha neporadil. Branka domácí povzbudila a chvilku nám zle zatápěli. Kluci se však rychle otřepali a opět začali soupeře svírat. Opět jsme si však nedokázali kloudně přihrát a tak nás vysvobodil Prachař precizně provedeným přímým kopem, který skončil v horním růžku soupeřovy svatyně. V samém závěru ještě utekl Planý a dovršil naše zasloužené vítězství.

Celkové hodnocení: průměrný výkon

Mladší dorostenci prohráli s Krnovem 0:4 (0:3), když hlavně v prvním poločase byli u všeho podstatného vždy až druzí a domácí tyto chyby nemilosrdně trestali.

V neděli do Valašského Meziříčí

Po dvou domácích vítězstvích pokračuje pro Jeseník divize na hřišti nejsilnějšího možného soupeře. Valašské Meziříčí s nedostižným náskokem v čele tabulky chce před natěšenými domácími diváky důstojně oslavit postup do třetí ligy. Hosté zase prahnou po bodovém zisku, který by je o další malý krůček přiblížil k záchraně. Hraje se v neděli od 10:15.