Branky: Zrník Jan 3x, Bouchal Jan 2x, Cekuras Marek 1x

Sestava: Látka Martin – Sytař Matěj, Cekuras Marek, Dostál Aleš, Zrník Jan, Cundrla Tomáš, Latzel Matyáš, Zelinka Matěj, Bouchal Jan, Tulis Karel, Plšek Adam, Krézek Daniel, Pospíšil Dominik.

P1220496 P1220501 P1220502

P1220505 P1220507 P1220511 P1220514 P1220523 P1220526

Na neděli vyšlo docela pěkné počasí a v příjemném prostředí zdejšího stadionku jsme konečně mohli převzít pohár pro vítěze KP mladších žáků ročníku 2013/2014. Tento slavnostní akt proběhl vzhledem k velké vytíženosti p. Kalába před vlastním zápasem s domácími borci. Zápas samotný začal z našeho pohledu ve velmi vlažném tempu a na hráčích bylo vidět, že je po sezóně a všichni už se těší na prázdniny. Pohyb po hřišti vypadal jako když se potká na plácku parta kamarádů a jdou si začutat. Až zvýšený hlas a důrazná domluva trenéra kluky trochu probrala a tak se nám do poločasu podařilo střelcem Honzou Zrníkem vstřelit tři branky a zápas rozhodnout. Domácí sice po naší chybě, kterých bylo dnes až příliš, vstřelili branku, ale jinak si moc zakončení nepřipravili. V druhém poločase jsme přidali další tři góly a zápas dohráli s konečným skóre 6:1 v náš prospěch.

Závěr: Tímto zápasem se s námi loučily opory týmu MAREK CEKURAS, JAN ZRNÍK a MARTIN LÁTKA. Kluci po celou sezónu předváděli kvalitní výkony a mužstvu pomohli ke konečnému úspěchu týmu v sezóně. Klukům bychom tímto chtěli za jejich práci moc a moc poděkovat a popřát jim hodně sportovních úspěchů v kategorii starších žáků.