Turnaj mladších přípravek

Ve středu 24.září 2014 proběhl ve sportovním areálu FK Jeseník turnaj v kategorii mladších přípravek pro hráče narozené 2006 a mladší, který se konal pod záštitou Jesenické TOP 09. Turnaje se zúčastnila tato mužstva: SK Řetězárna, FK Mikulovice o.s., RSKM Horní Pomoraví o.s. a domácí mužstvo FK Jeseník.

Slavnostní zahájení turnaje a jeho rozlosovaní proběhl pod dohledem pp. Brnky a Becise. První semifinálovou dvojici tvořili FK Mikulovice o.s. a RSKM Horní Pomoraví o.s.. Los do druhé dvojice svedl domácí FK Jeseník a SK Řetězárnu. Obě semifinálové dvojice byly velmi vyrovnané a v prvním semifinále byli úspěšnější hráči RSKM Horní Pomoraví o.s., kteří udolali FK Mikulovice o.s. v poměru 4:3. O druhém finalistovi rozhodl až penaltový rozstřel, kdy v normální hrací době utkání mezi FK Jeseník a SK Řetězárnou skončilo nerozhodně 3:3. V penaltovém rozstřelu byli úspěšnější domácí hráči v poměru 2:1. V utkání zklamaných semifinalistů o třetí místo nastoupila proti sobě mužstva FK Mikulovice o.s. a SK Řetězárnu, kdy o vítězství se bojovalo až do samotného konce utkání a z vítězství 3:2 se radovalo mužstvo z Mikulovic vedené trenérem Liborem Slámou. Ve finále proti sobě nastoupili vítězové obou semifinálových utkáních, a to domácí mužstvo FK Jeseník a RSKM Horní Pomoraví. V herně vyrovnaném utkání bylo domácí mužstvo lepší v koncovce a po vítězství 5:2 se radovalo z celkového vítězství. Zástupci jesenické TOP 09 pp. Brnka a Becis společně s místopředsedou FK Jeseník p. Zelinkou předali všem zúčastněným hodnotné ceny v podobě dárkového balíčku, míče, diplomu a poháru.

Konečné pořadí turnaje: 1. FK Jeseník, 2. RSKM Horní Pomoraví, 3. FK Mikulovice, 4. SK Řetězárna. Nejlepší brankař turnaje: Jakub Šimko – SK Řetězárna, nejlepší hráč turnaje: Karel Zelinka – FK Jeseník.