Povinnost splněna

JESENÍK – BRODEK U PŘ. 8 : 0

V sobotním dopoledni k nám přijel soupeř z kategorie těch nejslabších, při vší úctě k němu. Výsledek utkání dopadl podle očekávání.

Soupeř přijel jen s 5 hráči kategorie U15 zbytek tvořili hráči mladší kategorie. My jsme splnili pouze povinnost vyhrát, jinak jsem nespokojen po všech stránkách. Hráči neplnili pokyny, utápěli se v nepřesnostech, ve zbytečných kličkách, každý chtěl dát gól a týmové pojetí vůbec žádné. Nebudu se v tom více pitvat, snad si kluci uvědomili po zápase, že to takto dál nejde a ve středu předvedou daleko lepší výkon, protože s takovým výkonem, který jsme předvedli nemůžeme pomýšlet na dobrý výsledek. Snad bych tady jen ještě zmínil to, že se mi nelíbí, že někteří kluci hrají ve třech dnech 3 utkání, nemám nic proti tomu když kluci budou doplňovat starší kategorii, ale pokud mi trenér zavolá a my si dohodneme určité podmínky, tak by měly platit a ne že pak hráči nastoupí za víkend ke 3 utkáním a následně se omlouvají z tréninků. Toto není fér jednání a příště budu zvažovat, zda na nějakou dohodu ještě přistoupím.

FOTOGALERIE ZDE

Branky: Litvík 1:0, Cekuras 2:0 ( PK), Bráblík 3:0,4:0,5:0, Bašný 6:0,7:0, Zrník 8:0. Sestava: Balčirák – Polzer, Nečesal, Cekuras, Orel, Litvík, Horák, Zrník, Pospíšil, Bráblík, Švajka. Střídali: Bašný, Kozel, Kašník.