Poslední domácí utkání vítězně

FK Jeseník U19 : FC Vsetín U19      9:2  (6:1)

V posledním domácím utkání jsme přivítali mužstvo ze Vsetína, kde jsme na podzim, po super odehraném prvním poločase vedli již 0:2, avšak odjížděli s prohrou 3:2. Proto jsme chtěli tuto prohru odčinit na domácí půdě, v posledním domácím vystoupení této sezóny. Povedlo se a vyhráli jsme vysoko v poměru 9:2.

Soupeř nám však všechno značně usnadnil, jelikož přijel pouze s jedním mužstvem, navíc hodně mladým. Proti nám nastupovali totiž povětšinou mladší dorostenci, v základu pouze 2 hráči ročníku 96.

Kluci toho využili, v poklidu si zahráli fotbal a rozloučili se tak s domácím prostředím vysokou výhrou. Do hry navíc nastoupilo dalších 5 hráčů (z toho 3 z U17), takže se využilo maximum povolené kvóty ke střídání.

Po dvou brankách dali Karel Bajza s Davidem Marinovem, další branky přidali Honza Krátký, Radim Vojtek, Martin Chromek, Josef Knebl a Jirka Mráz.

K posledním dvěma zápasům odjíždíme ve středu na půdu Slavie Opava a v sobotu do Frýdlantu, kde se budeme chtít porvat o poslední body.

Perličkou utkání bylo nastoupení Marka Lukáče, který po dlouhé rekonvalescenci opět nastoupil v dresu na hřišti a odehrál solidních 30 minut. Přejme mu, aby mu zdraví dovolilo ve fotbale pokračovat dále.

FOTOGALERIE

Sestava mužstva: Jaroslav Dostál – Radim Vojtek, Jan Krátký, Marek Lukáč, Jaroslav Orel – Nguyen Van Tiep, Martin Chromek,Jiří Mráz, Karel Bajza – David Marcinov, Josef Knebl

Střídali: Jan Pastucha – brankář, Daniel Žiga, Jan Formánek, Jiří Mirčevský, Jan Hanúsek