Sestava: Balčirák-2 – Táborský-1,5; Nečesal-1; Cekuras-1,5;

Švajka-2,5 – Hapala-3; Bráblík-3,5; Olšák-2; Planý-2

Leskovjan-3,5; Prachař-2,5//Janíček-2; Vícha-hrál krátce

Branky:   1x – Leskovjan

Komentář:    K těžké zkoušce do Šumperka jsme odjížděli značně oslabeni, neboť pro nemoc se omluvili hned tři hráči (Weber, Formánek, Polzer). Navíc jsme museli opět doplnit sestavu U19, takže naše ambice mírně poklesly na dobrý výsledek, nikoli však na dobrý výkon. A hned na začátku musíme konstatovat, že 70 minut jsme hráli slušný a pohledný fotbal.

Celý první poločas se odehrál plně v naší režii. Drželi jsme častěji míč na kopačkách, slušně jsme kombinovali a poměrně často jsme ohrožovali branku soupeře. Za aktivitu jsme byli „odměněni“. Domácí brankář chyboval v rozehrávce a Leskovjan zařídil naše vedení střelou do prázdné branky. I v dalším průběhu hry jsme nutili soupeře aktivním pojetím k chybám, žel s efektivitou jsme byli na štíru. Zejména příležitosti Planého a Hapaly přímo volaly po navýšení našeho vedení. Ani začátek druhého poločasu nenaznačoval, že by se mělo na hřišti něco změnit Domácí sice poslali do boje čerstvé síly, ale obraz hry se moc neměnil. Zlom přišel v rozmezí dvou minut. Hapala dvakrát ztratil zbytečně míč a soupeř najednou vedl. Družstvo začalo ztrácet půdu pod nohama, najednou  se viditelně začala projevovat únava, soupeř získával na jistotě a když 10 minut před koncem zvyšoval na 3:1 tým, až na některé jedince, rezignoval. Další tři branky v naší síti byly již jen výsledkem zmaru a zklamání nad ztrátou velmi dobře rozehraného utkání.

Celkové hodnocení:     až na posledních 10 minut dobrý výkon