Jeseník – Zlaté Hory 17 : 3

Do nového soutěžního ročníku vstoupilo naše mužstvo starší přípravky „A“ (kategorie do 11 let) na domácím hřišti. Soupeř k nám přijel ze Zlatých Hor, které se do okresního přeboru vracejí po roční odmlce.

FK Jeseník – TJ Zlaté Hory 17:3 (9:0)

Do nového soutěžního ročníku vstoupilo naše mužstvo na domácím hřišti. Soupeř k nám přijel ze Zlatých Hor, který se do této soutěže vracel po roční odmlce. K utkání a soupeři jsme přistupovali s respektem, neboť síla soupeře nám nebyla známa a naše mužstvo se v letní přestávce muselo vyrovnat s odchody několika hráčů, kteří tuto věkovou kategorii už nemůžou hrát. Vstup do utkání byl v naší režii, kdy hned od úvodních minut jsme soupeři stříleli jednu branku za druhou. Spousta šancí ještě zůstala nevyužita. Soupeř se po celý poločas jenom bránil a našeho brankaře ohrožoval jen ojedinělé.

Druhý poločas se odehrával ve stejné režii jako první. Naši hráči a hráčka aktivním napadáním nutili soupeře k chybám a tyto jsme se snažili gólově využit. Několik brankových příležitosti naše nově sestavené mužstvo ještě neproměnilo, ale přesto skóre narůstalo do dvouciferného výsledku. Ve druhém poločase pod dojmem vysokého vedení mužstvo v obranné fázi už nebylo tak koncentrované a dovolilo soupeři vstřelit i pár branek.

V utkání byla herní a nakonec i výsledková převaha na naší straně, ale vůbec nešlo o výši skóre, ale o to, aby se tito hráči fotbalem bavili a rozvíjeli svoje schopnosti.

Sestava FKJ: Polčák Adam – Kubánek Jiří, Formánek Ondřej, Hlobil Lukáš, Špelda Vojtěch, Bár David. Střídali: Bašičová Adéla,Machů Filip. Branky: Kubáněk 4, Bár 4, Bašičová 3, Hlobil 3, Formánek, Špelda a Machů.