Další vítězství pro mladší žáky

Po dvou vítězstvích na šumperském okrese se představilo naše nejmladší žákovské mužstvo na domácím hřišti proti Přerovu a zajíždělo na hřiště do Šternberku.

FK JESENÍK – 1. FC Viktorie Přerov „B“  6:3 pol. (4:0)

branky FKJ: Pudil A. 3x, Kubánek J., Sroka A., Polčák A.

         Po úvodní zahřívací desetiminutovce, kde nám hosté byli víc než vyrovnaným     soupeřem, jsme v rozmezí několika minut čtyřmi rychlými brankami rozhodli o průběhu celého utkání. Do konce poločasu jsme měli stálou převahu a branek v soupeřovi síti mohlo být daleko více. Druhý poločas se odehrával jako je již tradičně u tohoto mužstva, kdy hráči zjistili, že mají herně navrch a už se tolik nehrálo i když jsme měli stálou převahu a dovolili jsme soupeři korigovat výsledek. Je jenom škoda, že hráči nedokážou po celé utkání hrát v nasazeném tempu.

 FK Šternberk – FK JESENÍK  0:16 pol. (0:8)

branky FKJ: Sroka A. 5x, Pudil M. 3x, Špelda V. 2x, Bár D. 2x,Pudil A.2x, Hlobil L., Kubánek J.

         Od úvodních minut nebylo pochyb o vítězství jesenických hráčů, kteří na hřišti u posledního celku od začátku diktovali tempo hry a vývoj hry. Během celého zápasu jsme předvedli několik pěkných kombinačních akcí, ale je si nutno po pravdě i přiznat, že přestože byl soupeř snaživý, tak byl velmi slabý. V dnešním utkání dostali i větší herní příležitost hráči širšího kádru mužstva. I přes vysoké vítězství se hráči nevyvarovali herních chyb, které kvalitnější soupeři mohou trestat. V dnešním utkání však hráči chtěli hrát po celou dobu hry a to se projevilo neustálou převahou ve hře a i brankovým vyjádřením.