Zbytečná ztráta

Hranice – FK Jeseník  –  2 : 0 (2 : 0)

Sestava: Pastucha-2,5 – Nečesal-2; Janíček-1; Cekuras-1;

Formánek-1,5 – Planý-2,5; Bartošek-2; Mráz-2;

Gnida-2,5 – Prachař-2; Táborský-2,5;// Žemba-2,5

Komentář: Na hřišti vedoucích Hranic zanechali naši kluci velmi dobrý dojem, který však trochu pokazily dvě školácké chyby, po kterých jsme zbytečně inkasovali.

     Před zahájením utkání jsme si vytkli jeden z cílů neinkasovat hned v úvodu zápasu. Začali jsme aktivně a celkem snadno jsme eliminovali očekávaný tlak domácích. Přišla však 9.minuta a naše plány dostaly první trhlinu. Hranice rozehrávaly přímý kop, slabá střela prošla Pastuchovi pod rukama a skončila v síti. Naše hráče branka nepoložila a i nadále jsme hráli dobrý kombinační fotbal a vytvořili si i dobré střelecké příležitosti (Táborský,Planý), které jsme však bohužel nedokázali proměnit. Také náš soupeř využíval každé příležitosti k protiútokům a tak se bylo stále na co dívat. Když už jsme se připravovali na přestávku dostaly naše plány druhou trhlinu. Planý až příliš aktivně atakoval soupeře, který  vybíhal ze šestnáctky, nechtěně ho podrazil a rozhodčí nařídil penaltu, ze které šli domácí do dvoubrankového vedení a po které rozhodčí poločas  ukončil.

     Ve druhém poločase úroveň hry poněkud poklesla. Neustále jsme se sice snažili s nepříznivým výsledkem něco udělat, ale příliš možností jsme si již nevypracovali, přestože jsme vysunuli další hráče do útoku. Domácí pozorně bránili svoje vedení a do naší otevřené obrany podnikali rychlé protiútoky. Přes některé náznaky střeleckých příležitostí na obou stranách se již skóre zápasu nezměnilo a z naprosto vyrovnaného utkání jsme tak vyšli bodově naprázdno.

Celkové hodnocení: velmi dobrý výkon