Němčice nad Hanou – Jeseník 4 : 6

Mladší žáci FK Jeseník vedou krajský přebor a roli favorita potvrdila naše U-13 i v Němčicích, kde mělo utkání zajímavý průběh.

Prvních 15 minut z naší strany jedním slovem katastrofa. Velké problémy nám dělal silný vítr a rychlé protiútoky domácích. Po třech chybách, kdy jsme velice špatně řešili situace, jsme prohrávali 3:0.

Po úpravách v rozestavení jsme na soupeře zatlačili a v 15. minutě snížili po brance Miloše Pudila. Ve 20 zajistil rozdíl jedné branky Adam Polčák z pokutového kopu. Soupeře jsme dál přehrávali a kluci se snažili o vyrovnávací branku. Miloš Pudil ve 24.min. vyrovnal a ve 29.min. se opět Miloš Pudil postaral o otočení poločasového stavu na 4:3 v náš prospěch.

Druhý poločas jsme soupeře k ničemu nepustili a měli zápas pod kontrolou. Ve 39.minutě přidal pátou branku opět Miloš Pudil a ve 49. upravil na 6:3 David Bár. Domácím se podařilo v poslední minutě snížit na konečných 6:4 v náš prospěch.

Hodnocení: Bohužel jak už to bývá zvykem opět jsme zaspali úvod zápasu. První čtvrthodinu jsme hráli bez nasazení, bez důrazu a kupili jsme chybu za chybou. Po změnách v rozestavení přišlo zlepšení a nakonec si vezeme tři body.

Sestava: Polčák – Formánek, Glac, Hlobil, Kubánek, Pudil.A., Pudil M., Sroka A. – Bár, Špelda. Branky: Pudil Miloš 4,Polčák.