Jeseník – Loštice 9 : 0 (4:0)

Proti třináctému týmu krajské tabulky jsme potvrdili roli favorita a jednoznačně jsme vyhráli.

Od začátku jsme byli ve všech směrech lepší a bylo jen otázkou času, kdy dáme první branku. Ta přišla v 6.minutě, kdy Kubánek otevřel skore. Do poločasu jsme přidali ještě další branky, a to v 16.min Sroka, v 18.min. Kubánek a ve 20.min. Miloš Pudil. Druhý poločas už byl jenom o tom, kolik tento zápas skončí, soupeř nás v ničem neprověřil a tak se dohrávalo v tréninkovém tempu. Na 5:0 zvyšoval ve 31.min. Kubánek, další branky přidali ve 32.min a ve 33.min.Adam Pudil, v 50.min. Formánek a na konečných 9:0 upravil z pokutového kopu Polčák. V neděli nás čeká další zápas, tentokrát jedeme do Slavonína.

Branky: Kubánek 3, Pudil A. 2,Pudil M.,Sroka , Polčák,Formánek

Sestava: Polčák – Glac, Ondrejkovič, Formánek – Pudil M., Kubánek, Sroka – Pudil A. Střídali: Špelda, Hlobil, Bár.