Slavonín – Jeseník 2 : 6 (0:2)

Ve Slavoníně jsme podali zatím nejlepší jarní výkon. Od první minuty jsme se do soupeře zakousli. Vytvářeli si hodně brankových příležitostí díky kombinační hře, ale skórovat se nám podařilo až v 10.minutě.

Branku dal A. Pudil, který přidal ve 14. druhý gól. Touto brankou jsme se uklidnili, ale i trochu polevili a nechali jsme domácí párkrát nebezpečně ohrozit naši branku, nicméně poločas skončil 2:0 v náš prospěch. Na začátku druhé půlky na nás soupeř zatlačil a po dvou chybách v obraně, kdy jsme nedůrazně pokryli domácí hráče, vyrovnal na 2:2, to běžela 47.min. Kluky tahle vyrovnávací branka nepoložila a hned za minutu Kubánek poslal naše mužstvo opět do vedení. V 53.min už to bylo opět o dvě branky, kdy Miloš Pudil zvýšil na 4:2, o dvě minuty později dal Adam Pudil svou třetí branku (5:2) a v 58.min. opět Miloš Pudil uzavřel skóre na konečných 6:2 v náš prospěch.

Hodnocení: „Konečně jsme podali výkon, se kterým jsem spokojený. Od začátku kluci makali, což se nám v předešlých zápasech moc nedařilo. Hráli jsme důrazný kombinační fotbal. Škoda jenom, že jsme neproměňovali naše vyložené šance a nechali našimi chybami soupeře vyrovnat a dostat ho zpátky do zápasu.“

Branky: Pudil Adam 3,Pudil Miloš 2,Kubánek .

Sestava: Polčák – Formánek, Kubánek, Glac – Sroka, Hlobil, Pudil M.- Pudil A. Střídali: Bár, Špelda.