FK Jeseník  –  Valašské Meziříčí  –  2 : 5 (0 : 2)

Sestava:   Bašný-2 – Vajda-2;Kmínek P.-2;Tulis-2,5;Sekanina-2,5

Horák-2,5; Marek-2,5; Cundrla-3; Bouchal-3

– Kmínek F.-3,5; Červeňák-2 // Cekuras-hrál krátce

Branky:    2x Horák (1 z penalty)

FOTOGALERIE

Komentář:   Fyzicky zatím na soupeře nestačíme a když se potom v zápasech vyskytne nějaká chyba jsme nemilosrdně trestáni. Stejný obrázek nabídl i zápas s Val.Meziříčím.

Velmi brzy jsme inkasovali, když jsme propadli ve středu hřiště, stopeři nechali útočníkovi hostí také dost místa a klasické „bodlo“ skončilo v naší síti. V některých fázích zápasu však kluci ukázali, že fotbal hrát umějí a především mladíček Červeňák se prezentoval několika odvážnými průniky do obrany soupeře. Soupeř nás však po většinu času přehrával a do poločasu ještě jednou skóroval po centru a přesné hlavičce.

Ve druhém poločase se alespoň ma chvilku blýsklo na lepší časy. Zrychlili jsme pohyb, byli důraznější v napadání a soupeř najednou nevěděl kde mu hlava stojí. Zvýšené úsilí přineslo také snížení a branku v síti hostí. Červeňák opět prošel až před brankáře soupeře, přihrál před opuštěnou branku a po několikerém dorážení dostal míč do sítě Horák. Kluky branka samozřejmě povzbudila a hnali se za vyrovnáním. Dokonce jsme i vyrovnali bohužel však z ofsidu. Euforii pak zchladila třetí branka v naší síti, když jsme opět nepohlídali centr a po střele hlavou opět inkasovali. S přibývající únavou potom přicházeli další chyby  a soupeř postupně zvýšil až na hrozivých  5 : 1. Konečnou podobu výsledku pak dal střelou z penalty Horák.

Celkové hodnocení:   průměrný výkon