FK Jeseník  –  SK Uničov  –  0 : 3 (0 : 1)

Sestava:  Bašný-1 – Sroka-2; Kozub-2; Tulis-2; Bouchal-2,5

Daniel-3; Horák-2; Cundrla-2,5; Marek-3 – Janoš-3,5;

Sekanina-2,5 // Křen

FOTOGALERIE

Komentář:  Naši mladší dorostenci odehráli v utkání s Uničovem dobrý první poločas, ve které jsme si dokázali vytvořit dobré brankové příležitosti a jen nedůrazné a nepřesné zakončení nám nedovolilo skórovat. Soupeř byl sice o poznání fotbalovější, ale ani on si jasnou gólovku nevytvořil a do poločasového vedení se dostal opravdu velmi šťastně.

Druhý poločas však, přes přestávkové „rady“, byl o něčem úplně jiném. Přestali jsme běhat a soupeř měl najednou místy až drtivou převahu. Navíc musel jít pro zranění ze hry Cundrla a abychom nedohrávali v deseti, šel do pole náhradní brankář. Soupeř nabídnuté příležitosti využil a během deseti minut nám vstřelil dvě branky a rozhodl tak o osudu zápasu. Další z mnoha příležitosti již soupeř nevyužil a tak konečná porážky 0 : 3 byla ještě milosrdná.

Celkové hodnocení:   první poločas dobrý, potom velmi slabý                                     výkon