Bod jsme ubránili

Hlučín B  –  FK Jeseník  – 0 : 0

Sestava:  Křen-2 – Sroka-3; Tulis-2,5; Cekuras-1; Bouchal-2

Janoš-3; Horák-2; Marek-2; Daniel-2,5 – Bašný-2,5;

Kmínek F.-2,5 // Ivan-3

Komentář:  Mladší dorostence přijel posílit Cekuras (po zápase mužů v Ústí) a jeho přítomnost byla ve hře velmi významná. Dokázal organizovat obrannou činnost našeho družstva a velkou měrou tak přispěl ke konečné remíze. Velkou předností našeho týmu byla nezměrná bojovnost, se kterou čelili stálému tlaku domácího družstva. Zblokovali nespočetně střel z větší vzdálenosti a velmi tím pomohli vlastnímu brankáři. Do útočné fáze jsme se dostávali velmi sporadicky. Brzdila nás špatná kombinace, malý důraz v osobních soubojích i znatelně ubývající síly u hráčů, kteří hráli druhé utkání (Horák, Marek, Tulis). Získaný bod je sice šťasný, ale vzhledem k velké bojovnost a nasazení si ho naši hráči alespoň trošku zasloužili.

Celkové hodnocení:   průměrný bojovný výkon