Sestava: Bašný-2 – Vícha-2; Nečesal-1,5; Janíček-1,5; Bráblík-2

Kmínek-2; Cundrla-1; Planý-2; Prachař-1,5 – Balčirák-2;

Zrník-2

Branky: 1x Planý, Prachař, Balčirák

Komentář: K předehrávce jarní části přijely Hranice, kterým jsme chtěli oplatit porážku z prvního vzájemného utkání. Hrálo se velmi kvalitní utkání s brankovými příležitostmi na obou stranách a obě mužstva nabídly divákům pěknou podívanou. Hranické družstvo s velmi dobrou útočnou vozbou zahrozilo jako první, ale po hlavičce zakončujícího hráče nás zachránilo břevno. Odpověděli jsme individuální akcí Planého, který pronikl do pokutového území, ideálně nahrál Zrníkovi, který však v „tutovce“ zamířil vedle. Co se nepovedlo Zrníkovi povedlo se Planému. Opět průnik do vápna (Prachař), opět stejná zpětná přihrávka, ale tentokrát přesné zakončení. Soupeř ovšem „kousal“ a po střele z hranice šestnáctky opět trefil břevno naší branky. Štěstíčko však tentokrát bylo na naší straně a k pohodě přispěl i chybující soupeř. Druhý gól dal Prachař přímo z rohového kopu za přispění brankáře hostí i silného větru. Povedený poločas pak zakončil třetím gólem Balčirák, když důsledně sledoval míč a využil nedorozumění hostujících hráčů. 3 : 0 bylo nadějných, ale zdaleka nebylo rozhodnuto, o čemž nás přesvědčil druhý poločas. Hranické nakopla velmi přísná penalta a vzápětí chyba Bašného. Již to bylo jen o branku a soupeř vycítil šanci na body. Na hřišti se začalo trochu jiskřit a plály emoce. Našim hráčům trošku docházely fyzické síly, ale morálních měli na rozdávání a těsný náskok bez větších problémů udrželi. Důležité tak bylo nejen samotné vítězství, ale především fakt, že si kluci dokázali, že při maximálním nasazení mohou hrát s kterýmkoliv týmem soutěže naprosto rovnocennou partii.

Celkové hodnocení:   velmi dobrý výkon