FK Šternberk – FK Jeseník  –  1 : 4 (0 : 3)

Sestava:   Kružík – Glac, Sroka, Bartoš, Polčák – Planý, Kubánek,

Pudil A., Formánek – Špelda, Pudil M., Oříšek

Branky:     2x – Pudil A., 1x – Kubánek, Pudil M.

Komentář:   Šternberk, kam jsme zavítali k dalšímu mistrovskému utkání, byl aktuálním leadrem soutěže a tak jsme očekávali velmi těžký zápas.Naši kluci však podali výborný výkon a nedali soupeři prakticky žádnou šanci na bodový zisk. Do utkání jsme vstoupili sice trochu opatrně  a první minuty hrál i soupeř, ale velmi rychle jsme se dostali do tempa a začali jsme jednoznačně diktovat ráz zápasu. Neustálý pohyb, důrazné napadání soupeře, dobrá kombinace, to byly důvody naší jasné převahy. Domácí byli pod neustálým tlakem a dopouštěli se chyb. Již v 11. min. domácí brankář nezvládl rozehrávku a Miloš Pudil nás elegantním obloučkem poslal do vedení. Branka nás povzbudila a ještě více jsme přitlačili na „pilu“. Dobré kombinační akce vedly k dalším brankovým příležitostem a k dalším brankám. Na dva nula zvyšoval Adam Pudil a hned za minutu nato po jeho průniku do „vápna“ soupeře a faulu zvyšoval z penalty Kubánek. Jasný poločas, ale „odpracována“ byla zatím jen půlka.

Ve druhém poločase tempo zákonitě trochu opadlo, ale ráz utkání se nezměnil. Kluci pokračovali ve velmi dobrém výkonu a jen ojediněle pouštěli soupeře do nebezpečných protiakcí. Opět jsme si dokázali vytvořit řadu dobrých střeleckých pozic, ale na další branku jsme čekali do 51.min, kdy se do „vápna“ soupeře dral Miloš Pudil, byl faulován a z další penalty zvyšoval Adam Pudil již na 4:0. V samém závěru utkání již trochu opadla koncentrace hráčů a soupeř s velkým štěstím vsítil čestný úspěch z penalty.

Závěrem. Kluci odehráli určitě nejlepší soutěžní zápas a určitě sami sobě ukázali čeho jsou při maximální koncentraci schopní.

Celkové hodnocení:   výborný výkon