V sobotu s Dolany

Poslední utkání podzimní sezony i celého kalendářního roku sehraje naše mužstvo na domácím stadionu, kde přivítáme mužstvo FC Dolany. Hraje se v sobotu od 14 hodin.

Dvanáctý tým krajského přeboru nasbíral v první polovině soutěže o polovinu bodů méně než naše mužstvo (Jeseník 32 bodů, Dolany 16 bodů). V čistém čase zvítězily Dolany v podzimní části pouze čtyřikrát, přičemž největším skvostem jejich výsledkové statistiky je zářijových 4:0 nad druhým týmem tabulky Všechovicemi. A jelikož sobotní utkání spadá již do odvetné fáze soutěže, připomeňme, že v prvním vzájemném souboji letos v srpnu při premiéře nové sezony zvítězil Jeseník v Dolanech 3:2 gólem Honzy Vavrače v nastaveném čase.

Naše mužstvo táhne čtyřzápasovou šňůru bez prohry, kterou chce v sobotu prodloužit o další tříbodový zisk. „Věříme, že se nám podaří potvrdit roli papírového favorita v tomto utkání, ale nic nepodceňujeme. Rádi bychom hlavně chtěli ukázat dobrý fotbal a rozloučit se s rokem i s našimi diváky kvalitním výkonem,“ říká trenér Jakub Karakasidis. Ze stavu zraněných se mu již vrací středopolař Jirka Mráz a oproti poslednímu utkání v Černovíře bude připraven také Pavel Kysela. Do lehkého tréninku se pomalu zapojuje kapitán Broňa Mlynář, který chyběl větší část podzimu, ale proti Dolanům zřejmě ještě nenastoupí. Scházet bude také nemocný Petr Novák.

Utkání FK JESENÍK – FC DOLANY se hraje v sobotu 10. 11. 2018 od 14 hodin.