V sobotu poprvé doma

První soutěžní utkání na domácím stadionu v roce 2019 sehraje naše mužstvo v sobotu 6. dubna od 15:30. Soupeřem bude tým FC Želatovice.

Jeseník zvládl vstup do jarní části sezony parádně, když vyhrál na stadionu vedoucího Lutína 3:2. Minulý týden mělo naše mužstvo volno. Želatovice měly volný los v prvním jarním kole a před týden remizovaly doma se Zábřehem a následně prohrály na penalty.

Náš hráčský kádr před týdnem opustili Lukáš Urban a Petr Novák, kteří přestoupili do Písečné, kde budou mít větší šanci pravidelně nastupovat. Václav Keltner si z utkání v Lutíně odnesl zranění kolene a je bohužel mimo hru na delší dobu.

Jeseník na podzim utrpěl čtyři porážky, z toho dvě venku. Jeden z venkovních neúspěchů je právě ze Želatovic, kde jsme v srpnu prohráli 0:1 a máme tedy našemu sobotnímu soupeři co oplácet.

Utkání FK JESENÍK – FC ŽELATOVICE se hraje v sobotu 6. dubna 2019 od 15:30.