Jeseník – Plumlov 4 : 0

Jeseničtí dorostenci se podruhé v této sezoně představili na domácím stadionu a čtyřmi góly pokořili Plumlov.

FOTKY Z UTKÁNÍ

Ofenzivně naladěný domácí tým se od první minuty zakousl do soupeře a už v 6. minutě získali uklidnění v podobě vedoucí branky. Krásnou akci předvedla trojice Červeňák, Krézek, Horák a posledně jmenovaný přízemní střelou zakončoval na 1:0. V 18. minutě se do šestnáctky probil Marek a tvrdou ranou z úhlu zvýšil na 2:0. Pak Jeseník zahodil velké množství šancí a na třetí gól se čekalo až do 67. minuty. Dal ho po individuální akci Janoš, který ze strany střelou na bližší tyč překvapil brankáře. Poslední gólové slovo měl v závěru opět kapitán mužstva Horák, který zužitkoval přesný Danielův centr.

Jeseník podal dobrý výkon a soupeře prakticky nepustil do vážnější šance. V tabulce krajského přeboru jsou naši dorostenci sice až šestí, ale jediný bod od vedoucí dvojice Zábřeh – Želatovice. Za týden jede Jeseník U-19 do Šternberka.

Branky: 6. Horák, 18. Marek, 67. Janoš, 89. Horák

Sestava: Jurčák (46. Bašný) – Daniel, Sytař, Tulis, Dřímal – Jandl, Horák, Kmínek P., Krézek, Marek – Červeňák. Střídali: Sekanina, Janoš, Nedoma.