BERNARTICE – JESENÍK 0 : 5

Poločas: 0:1
Branky: Kysela 2, Urban, Plhák (pen.), Planý.

Jeseník potvrdil roli favorita a podle papírových předpokladů zvítězil na hřišti nováčka I.B třídy. FK Jeseník se tak stává vítězem okresního poháru a postupuje do jarní krajské části, ze které vede cesta do příštího ročníku Mol Cupu (Poháru FAČR).

Bernartice postoupily do finále semifinálovým úspěchem nad Českou Vsí 2:0. Jeseník přešel přes Lipovou. Na bernartické hřiště ve středu odpoledne našly cestu zhruba dvě stovky diváků. A viděly jesenické vedení od 14. minuty, kdy se prosadil Urban. Na začátku druhé půle byl faulován Planý a penaltu proměnil Plhák. Potom Planý zvýšil na 3:0 a v závěru se ještě dvakrát střelecky prosadil Kysela.

Zajímavostí utkání byly dvě bratrské dvojice v sestavách obou soupeřů – na straně Bernartic Dalibor Planý a Martin Červeňák, proti jesenickým Matějovi Planému a Alfrédu Červeňákovi. Trenér Bronislav Mlynář poslal do zápasu několik dorostenců, včetně brankáře Bronislava Jurčáka.