FK Jeseník U15  –  Brodek u Přerova  –  4 : 1 (2 : 1)

Sestava:           Balčirák  –  Táborský, Nečesal, Hapala, Švajka

Bráblík, Janíček, Olšák, Pospíšil – Formánek,

Weber // Brumovský

Branky:           2 – Brumovský, 1 – Formánek, Hapala

Komentář:       Po dvou zbytečných porážkách (Mohelnice, Lipník) jsme se chtěli v utkání s Brodkem vrátit na vítěznou vlnu a přes určité potíže, se nám to podařilo. Vítězství se však nerodilo vůbec snadno. Začali jsme sice aktivně a soupeře příliš nepouštěli do ofenzívy, ale v útočném snažení nás srážela  nepřesná kombinace a přespříliš individuálních akcí. Kluci však bojovali a jejich snaha byla odměněna. Nejdříve se dorážkou prosadil Formánek a pak další brankou z bezprostřední blízkosti Brumovský. Ani dvoubrankové vedení však  klid do naší hry nevneslo a dále jsme, především v obranné fázi, dělali další chyby. Zákonitě přišel gólový trest a poločasový stav 2 : 1. Do druhého poločasu jsme provedli nutnou změnu. Místa si vyměnili Hapala s Janíčkem a tato výměna se okamžitě projevila na herním projevu celého týmu. Janíček vnesl klid a jistotu do obranné činnosti a dravý Hapala ukázal několik dobrých průniků, žel bez kýženého efektu. Gólů jsme se však dočkali i ve druhém poločase. Na 3 : 1 zvyšoval svým druhým gólem Brumovský a konečnou podobu výsledku utkání dal Hapala střelou z hranice pokutového území, čímž korunoval svůj zlepšený výkon.

Celkové hodnocení:  průměrný výkon