Fotbalová demolice: Jeseník – Jindřichov 9 : 0

Jesenické A-mužstvo si připisuje rekordní vítězství. Jindřichov odjíždí z našeho stadionu totálně zničen porážkou 0:9.

Zatímco v prvním poločase se slabý soupeř ještě jakž takž držel a hra byla vyrovnaná, po změně stran se s góly roztrhl pytel. Jeseník dal už v první čtvthodině dvě branky – skóre otevřel Furik a pak se z penalty trefil Nepožitek. Hosté neustále protestovali a od počátku se více než na hru soustředili na výkon rozhodčího. Poté, co dal krátce po změně stran Honza Minka téměř od půlicí čáry třetí gól, byl jindřichovský osud zpečetěn. Hosté zcela odpadli a domácí nasázeli odevzdanému soupeři další góly. Navíc naše mužstvo opět potěšilo předvedenou hrou, v níž nechybělo mnoho hezkých ofenzivních akcí.

Podrobnosti ZDE

Střelci branek: Furik 2, Nepožitek 2, Kysela, Minka, Karakasidis, Daniel, P.Glac.

Sestava: Vrána – Novák, Karakasidis, Macura, T.Glac – Nepožitek, Minka, Vavrač (65. Zrník), Daniel – Furik (75. Bříza), Kysela (80. P.Glac).