Jeseník – Jindřichov 9 : 0

Domácí po dvou vysokých výhrách se museli v tomto utkání obejit bez distancovaného Keltnera. Za příjemného počasí se domácí mužstvo od úvodních minut vrhlo na svého soupeře. Již v osmé minutě Martin Furik technickou střelou obstřelil hostujícího brankaře a domácí se ujali vedené v zápase. Ve 14.min. hlavní rozhodčí odpískal pokutový kop za faul na Kyselu a Jiří Nepožitek v 15.min. s přehledem zvyšuje vedení domácího mužstva na dvě branky. Do poločasové přestávky se nic zásadního neudálo. domácí neproměňovali brankové příležitosti a hosté se soustředili na diskuse s hlavním rozhodčím.

Druhý poločas začal velkou parádou Honzy Minky. Ten v kruhu u půlící čáry se rozhlíží komu nahraje míč, ale nikdo ze spoluhráčů nebyl v pohybu a tak z místa z dobrých čtyřiceti metrů vystřelil a míč skončil v pravé šibenici hostujícího brankaře. Krásný fotbalový moment kvůli kterému se oplatí chodit na fotbal. Hosté po této brance úplně rezignovali na zvrat v utkání a domácí v zápasu naprosto dominovali. V 54.min. Jan Daniel zblízka doráží přesnou nahrávku Nováka. Hned v 57.min. utekl hostující obraně Furik a předložil míč zcela volnímu Pavlu Kyselovi a ten neměl problém dát pátou branku v zápase. Šestou branku vstřelil v 65.min. Martin Furik a hosté byli zralý na ručník a to ještě nebyl konec zápasu. V 67.min. Kysela dlouhým míčem u brankové čary našel nabíhajícího Jirku Nepožitka a ten takřka z brankové čáry nachytal hostujícího brankaře i po sedmé. Domácí trenér prostřídal hráče a provedl taktické změny na hřišti. V 76.min. se postavil k přímému kopu Jakub Karakasidis a nabíhají hráči zmátli hostujícího brankaře a míč skončil již po osmé v jejích síti. Brakový účet dne uzavřel Petr Glac, který přesnou hlavičkou ukončil brankové hody domácího mužstva. Hosté se do vážnější příležitosti nedostali.

Domácí mužstvo vyhrálo naprosto zasloužené, po celý zápas bylo lepším týmem a příchozí diváky potěšilo spoustou pěkných branek. Hosté svým přístupem k utkání zklamali od začátku utkání se věnovali diskusi s rozhodím a v utkání nic podstatného nepředvedli. Po třetí inkasované brance naprosto rezignovali na úspěšný výsledek a vysoká porážka je pro ně je ještě milosrdná.

Sestava FKJ: Vrána – Novák, Karakasidis, Macura, Glac T. – Nepožitek , Vavrač (56´. Zrník), Minka, Daniel – Furik ( 69´.Bříza), Kysela (76´. Glac P.)