NÁVŠTĚVNÍ KNIHA

108 komentářů u „NÁVŠTĚVNÍ KNIHA“

 1. Jestli si Trnečka vezme do Mohelnice Navrátila, Břízu a Woitka, tak to bude pro Jeseník hodně zlé.

 2. Dobrý den, doslechl jsem se, že byl odvolán z pozice asistenta p. Glac a byl nahrazen p. Zbýňovcem, který by měl v létě přebrat „A“ mužstvo po p. Ševčíkovi, který ohlásil, že po sezóně končí. Je to prosím pravda? Může to vedení FK potvrdit?
  Děkuji

  1. Dobrý večer,
   mohu potvrdit, že po vzájemné dohodě ukončil působení u mužstva Tomáš Glac, a to jako asistent trenéra, nikoliv jako eventuální hráč, pokud mu jeho zdravotní stav umožní vrátit se do tréninku. Asistentem trenéra Ševčíka v jarní sezoně bude Pepa Zbýňovec. O konci Petra Ševčíka v létě nám není nic známo, naopak cílem klubu je, aby trenér Ševčík i nadále pokračoval u mužstva. Tím pádem ani úvahy o jeho nahrazení jiným trenérem nejsou na pořadu dne.
   Za FKJE K.Tulis

   1. A nejde spíše o to, že trenér Ševčík si není schopen udělat požadovanou trenérskou licenci na divizy, a tím že jste vyhodili p. Salvu, který mimo jiné ,že byl sekretářem,tak měl požadovanou trenérskou licenci. Vyhazovem pana Salvy jste vlastně přišli o člověka, který mohl figurovat v zápisu o utkání jako trenér, když p. Ševčík nemůže. Tudíž jedno s řešení byl p. Zbýňovec ml., který tuto licenci má a vsadím se, že bude figurovat v zápisech o utkání jako hlavní trenér! Jsem osobně zvědav na jejich spolupráci.

    1. Dobrý den,
     psát o neschopnosti udělat si trenérský kurz je trochu přísné a řekl bych, že je to spíše otázka ochoty obětovat tomu potřebný čas. Licence UEFA A, která je vyžadována u mužstev třetí ligy a divize, mimo jiné obnáší absolvování studia ve čtyřech pětidenních cyklech, což se u běžně pracujícího člověka rovná prakticky vyčerpání celoroční dovolené a ne každý zaměstnavatel je přípustný toto akceptovat. Mohu-li mluvit za Petra Ševčíka, myslím, že nikdy neměl ambice živit se jako profesionální trenér a několikrát vedení klubu zopakoval, že studovat trenérskou školu je pro něj časově nemožné. Klub to akceptuje, i když bychom pochopitelně uvítali, kdyby všichni trenéři (hlavně ti u mládeže) měli co nejvyšší trenérské vzdělání.
     Co se týká trenéra Zbýňovce, o jeho angažování k mužstvu klub usiloval už v létě a ani tehdy nebyla tou hlavní motivací skutečnost, že má vyžadované razítko. Pokud si svoji licenci obnoví, pak ano, bude pravděpodobně v zápisech o utkání uváděn jako hlavní trenér. Pokud ne, pak klub požádá o výjimku a zaplatí poplatek (= pokutu), jehož výše není nikterak likvidační a zdaleka nebudeme jediným divizním klubem, který by tímto způsobem řešil nelicencovaného trenéra.
     Příchod Josefa Zbýňovce k mužstvu byl samozřejmě řešen s trenérem Ševčíkem a všichni si od toho slibujeme především nový náhled na práci s divizním týmem a inovativní prvky v tréninkové přípravě, které mohou být přínosem. Jak si trenér Ševčík se svým novým asistentem rozdělí kompetence, je už plně v jejich režii.
     Za FK Jeseník K.Tulis

     1. Dovolím si vstoupit do diskuze a trošku pár informací ještě poupravit.
      1) v létě se nepodařilo p. Zbýňovce dovést do realizačního týmu kvůli jeho vysokým finančním nárokům a podmínkou, že chtěl být hlavní trenér. V neposlední řadě ani kabina ho mezi sebe nechtěla.
      2) p. Zbýňovec si A licenci obnovit nemůže, jelikož není držitelem žádné licence a to z prostého důvodu – nechal ji propadnout. Musel by si udělat novou A licenci, ale k tomu potřebuje vlastnit platnou B licenci a mít rok praxe s touto licencí, což nemá, takže další smůla.
      3) Odvolání Tomáše nebyla oboustranná dohoda. Tomáš Glac se o svém odvolání dozvěděl úplně jako poslední. To už p. Zbýňovec na Bečkacapu prohlašoval, že je asistent a Tomáš je odvolaný. Tomáš se to dozvěděl po té, co mu to řekli kluci – hráči.
      4) Rozdělení kompetencí mezi p. Ševčíkem a p. Zbýňovce bude velká neznámá, jelikož p. Zbýňovec se už přes měsíc chová, jako by byl hlavní trenér A mužstva a defakto s tímto cílem i přichází
      5) celá kabina p. Zbýňovce nemusí, někteří hráči ho přímo nesnáší

      ZÁVĚR: je to vůbec přínos?
      Uvidíme 🙂

     2. Pipoše možná někeří nemaji rádi ale já zas vim že na podzim hráči brblaly na tomovi treningy. To je druhy pohled. Jak pišeš uvidime na jaře.

     3. Co chce Jeseník po každém fotbalistovi který hájí jeho barvy, jedno jediné, a to aby se zdokonaloval a byl lepším a lepším fotbalistou, proč toto nevyžadoval ani po p. Ševčíkovi, když už trénuje mužstvo chlapů cca 4 roky. A pokud mám dobré informace, tak momentálně dělá u firmy p. Zelinky, což je muž číslo 1 ve vedení klubu, a nevěřím, že by mu toto neumožnil, když jako oddíl máte zájem mít licencované trenery??

 3. Petr Navrátil zahajuje letní přípravu v mužstvu FK Šumperk, kde by měl na 99,99% odehrát minimálně podzimní část sezóny 2016 / 2017

 4. Dobrý den,

  rádi bychom Vám představili nový fotbalový projekt http://www.Fotbalizer.cz.

  Cílem našeho projektu je přinést výsledkový servis z celé ČR, nabídnout uživatelům různé statistiky a funkce,
  možnost komentářů, sledování oblíbených týmů a mnohé další.

  Pro klubové webové stránky nabízíme také automaticky aktualizované tabulky, které si můžete jednoduše přidat na Váš web.

  Pokud máte zájem, můžete také sami spravovat kartu Vašeho týmů na fotbalizer.cz, zviditelnit tak Váš tým i Váš web.

  S pozdravem,
  tým Fotbalizer.cz

 5. Zdravím Vás,rád bych se zeptal na pevné datum zápasu s Velkými Losinami zda bude 7.5? nebo 8.5.? Rád bych Jeseník ten víkend navštívil ale prioritou je ten zápas. Díky za odpověď

  1. Dobrý večer, v Jeseníku se domácí zápasy hrávají vždy v sobotu. Takže pro utkání s Velkými Losinami platí termín 7.5. od 16:30.

 6. Dobrý den
  Prosím vás co se stalo s Radimem Vojtkem který ze začátku sezony nastupoval v A týmu a ted už není ani v nominacích na zápas?
  Děkuji

  1. Dobrý večer, v nominacích na zápasy se Radim Vojtek skutečně neobjevuje, protože se začátkem školního roku přestal trénovat a nemáme o něm žádné konkrétní informace. Trenér měl v plánu – stejně jako v případě Martina Chromka – uvolnit Radima Vojtka na hostování do nižší soutěže, kde by pravidelně nastupoval. Momentálně ovšem nehraje nikde.

 7. Karle, článek: „O ŽIVOTNÍM SPRINTU VÁCLAVA K.“ měl být na titulní stránce sportu. Paráda.

 8. Mohu-li slušně požádat, obnovte prosím předchozí přímé odkazy na soutěže, kterých se FK Jeseník účastní, místo odkazů na KFS a OFS. Vřelé díky

  1. Dobrý večer,
   odkazy na soutěže jsou stále na svém místě, a to v pravém sloupci hlavní strany v sekci VÝSLEDKY.

 9. výsledek utkání tady není a je 22:00 co je asi jestli se nepletu 2 hodiny po zápasu!!!!!!! hrozný pristup tohle. melo by se to resit, hlavne, ze hrajete kraj

  1. Hej, OSTUDO… se stydíš za to své zkurvené jméno nebo jsi natolik hloupý a negramotný že jsi se dodneška nenaučil podepisovat. Potom je ostuda velmi slabé slovo, na tvou tupost!!! Myslím že by se měli řešit takový debilové jako jsi ty a ne komentovat něčí stránky. Takže DEBILE podepiš se, rád se s tebou popovídám na fotbale… ty splaško fekálních sraček !!!

 10. Dobrý den chtěl bych se zeptat zdali může jet někdo z fanoušků na turnaj na tom Slovensku a také bych rád viděl nominaci na turnaj? Kdyz je zároveň s turnajem take Gamaspol na turnaji.. Děkuji

  1. Dobrý den a díky za dotaz.
   informace od trenéra Ševčíka jsou takové: na turnaj na Slovensko pojede mix hráčů A-mužstva spolu s dorostenci, kteří končí v dorostu a přechází do mužů a možná doplněno ještě o další mladé hráče z dorostu. Soupiska se bude dávat dohromady v nejbližších dnech, nominace se definitivně uzavře asi až v pátek 3.7. na předturnajovém tréninku na stadionu. Na něm také bude upřesněn čas odjezdu autobusu. Fanoušci určitě místo v autobuse najdou a mohou jet s týmem. Jede se v sobotu brzy ráno, návrat tentýž den večer.

 11. Číst rozhovor s Kubou Karakasidisem = pohlazení na duši. Skromný, přemýšlivý , výborný člověk i fotbalista.

 12. Dobrý den, chtěl bych se zeptat proč na facebookových stránkách informujete o utkáních jen „A“ mužstvo, ale myslím si, že by nebylo na škodu tam klidně dávat také dorost, jelikož už to jsou vlastně skoro také chlapi. Osobně bych to přivítal, protože také sleduji dorostenecký tým. Přeji hezký den 🙂

  1. Dobrý den. Jako hlavní zdroj informací o dění v klubu má pro naše členy, příznivce i soupeře sloužit webová stránka fotbaljesenik.cz. Facebookový profil, na který směřuje odkaz umístěný v levé části webu, si založili sami hráči A-mužstva a na tento facebook si z tohoto webu kopírují články týkající se „áčka“. Je to dobrý kanál pro ještě lepší šíření informací a propagaci jesenického fotbalu, nicméně hlavním zdrojem zůstane i nadále tento web. Pro snadnější sdílení je ode dneška u každého článku na našich webových stránkách zřízeno známe fcb tlačítko „To se mi líbí“ a také „Sdílet“. Jakýkoliv článek nyní můžete jediným kliknutím prezentovat na svém facebooku.

 13. STK – Jeseník – žádost o udělení výjimky z RS O KFS pro zápas Jeseník – Řetězárna, hosté se změnou hrací plochy nesouhlasí, dle RS O KFS čl.4.3 STK žádost zamítá – utkání se musí odehrát na hřišti s přírodním povrchem

  1. Dobrý den,
   dnešní dohodou klubů, která byla nahlášena na sekretariát Ol.KFS a předsedovi STK, se hraje na „umělce“. Pokud to někdo zase podesáté nezmění, tak platí „umělka“.

   1. A tohle je zajímavé v České Vsi snad do ted nikdo nesouhlasí s tím že by se mělo hrát na umělce. A vy píšete že dohoda klubů je na umělku? navíc když to i STK zamítlo to mi příjde jako blbost.

    1. Neboj, není to blbost a přijde mi zbytečné, že se z toho stalo takové třaskavé téma. V pondělí tam ležel sníh a v úterý pršelo, tak se nahlásila žádost na umělku, Ivan s tím ve čtvrtek nesouhlasil a v pátek souhlasil. A to je všechno, nic víc za tím nehledejte. Naši dědové to mastili na škváře a nikomu to nevadilo a vy už dva dny řešíte, proč umělka.

 14. Zajímalo by mne, zda si nezasloužil navrhnout na ocenění také dlouholetého předsedu oddílu pana Hapala. Byl to člověk, který fotbalem žil a mnoho pro náš oddíl udělal. Za jeho působení se vybudoval např. umělý trávník . Jsem přesvědčen, že se stala chyba a při nejbližší příležitosti by to měl výbor napravit.

  1. Dobrý den, o přínosu pana Hapala pro jesenický fotbal netřeba pochybovat. Ale jen na vysvětlenou: ocenění, na které klub nominoval některé funkcionáře, jsou především poděkováním těmto osobám. Nejedná se o žádná státní vyznamenání, která by se udělovala in memoriam. Klub navíc pouze doporučuje, hlavní slovo pak má Okresní fotbalový svaz, který z klubových nominací vybírá vhodného kandidáta. Čili pokud jsme na Cenu Dr.Václava Jíry nominovali Rudu Nistlera, neznamená to automaticky, že pan Nistler tuto cenu dostane.

  2. Já jsem to pochopil tak, že by měl oddíl navrhnout pana Hapala a vůbec to nesouvisí s jinými nominacemi. Byl to člověk, který pro jesenický fotbal udělal opravdu strašně moc. Jinak, než in memoriam to nejde, když pan Hapal zemřel. Jde jen o vyjádření úcty, poděkování takovému člověku.
   Pro doplnění, Ruda Nistler si to zaslouží.

 15. Dobrý den, jsem poměrně dlouholetý fanoušek FK Jeseník a chtěl bych se zeptat jaká je spolupráce staršího dorostu U-19 a jesenickým A-týmem, jestli mají trenéři nějaké tipy koho na přípravu nebo vše zůstane při starém? Ptám se právě na tuto otázku kvůli tomu, že jsem viděl i kvalitní fotbalisty u dorostu. Děkuji za odpověď a makejte!

  1. Dobrý den, správnou odpověď by měli poskytnout trenéři. Jak správně píšete, je v dorostu řada talentovaných kluků a už v minulé sezoně např. David Marcinov, Richard Zrník nebo Jakub Řezníček si připsali několik startů v mužích. Nicméně se domnívám, že v současnosti má trenér Ševčík natolik široký a kvalitní kádr, že není potřeba, tak jako v minulosti, sahat do řad dorostu a oslabovat ho.

 16. Dobrý den, hledám mezi fanoušky nebo členy Vašeho klubu sběratele fotbalových programů (zpravodajů), se kterým bych mohl spolupracovat při výměně fotbalových programů různých klubů z České republiky, případně odkoupím nepotřebné programy (zpravodaje).
  Kontakt – football.programmes@seznam.cz

 17. Za rozhovor s Martinem Hanzlíkem palec nahoru.
  Pěkně vykreslil fungování Mikulovic. Měli by to číst ti, kteří se bijí v prsa, že hráli 3. ligu (a teď už jen vzpomínají).

  1. Dobrý večer,
   důvod je ten, že jsem na to zapomněl. Vyžádám si hodnocení od trenéra a doplním.

 18. K volebním esům v Jeseníku bych přidal pana geologa RNDr. Oldu Vysloužila (toho času pošťáka) je sice na kandidátce ČSSD na 8. místě, ale díky své qalitě půjde jistě nahoru.(myslím, že donedávna také působil ve Vašem klubu)

  1. Ahoj Františku, pokud mám přesné informace, Olda už pošťákem není. Tak jako už není členem našeho klubu. Uvedení kandidáti jsou námi podporovaní a doporučujeme jejich volbu z hlediska fotbalové podpory ve městě. Každý se ale musí rozhodnout u urny sám…

 19. Dobrý den, prosím Vás mám ve svojí kartě hráče chybné datum narození. Prosím o přepis na skutečné datum 7.11.1991. Děkuji a přeji příjemný podvečer.

  1. Ahoj, tak jsem byl poučen, že ID z FAČR je tvořeno rokem a měsícem narození a pak třetím číslem, o kterém jsem si myslel, že je den narození, ale není. Je to náhodné číslo, takže pravděpodobně jsou špatně všechny datumy. Tedy měsíc a rok sedí, den nesedí. Sekret už mi poslal správné podklady, zítra to opravím u všech.

 20. Dobrý den,ve svojí hráčské kartě mám chybné datum…správně má být 20.4. 1994 a je tam 14.4. díky 🙂

 21. Dobrý den, prosím Vás mám ve svojí kartě hráče chybné datum narození. Prosím o přepis na skutečné datum 28.6.1993. Děkuji a přeji příjemný podvečer.

  1. Opraveno. Omlouvám se za ty chyby, vycházel jsem z databáze FAČR, ale evidenční čísla asi ne vždy odpovídají datumu narození.

 22. Náhodou jsem narazil na váš web a dovoluji si vás touto formou pochválit. Krásný web, výborné výsledky. Jen tak dále.

  1. Ahoj Patriku, díky za pochvalu a mimochodem ta nabídka na trénování od Karla Zelinky stále platí 🙂

 23. Chci se zeptat, proč hráči Bajza, Knebl nenastupují za U-17 a nastupují pravidelně za U-19, když věkově pod tuto kategorii patří?

  1. Děkuji za dotaz. Odpověď bude rychlá. V případě Josefa Knebla jde o to, že je to ročník nar. 1997, tento již do kategorie U17 nepatří. Karel Bajza je ročníku nar. 1998, tato sice do kategorie U17 sice patří, ale Karel zase je nedílnou součástí týmu U19. Trenér U17 má dostatek a kvalitních hráčů, v případě potřeby je však Karel připraven nastoupit. Je to otázka rovněž zápasového vytížení apod. Zrník

  1. Děkuji za dotaz. Co se týče Marka, ten má bohužel zranění kolene, které ho dočasně vyřazuje z aktivní činnosti. Věřím však, že po dostatečně dlouhé rekonvalescenci se ihned aktivně připojí k mužstvu. Ostatně, s námi byl však po celou dobu letní přípravy, třeba jen jako můj asistent. Držme mu palce, je to poctivý hráč, který přistupuje k fotbalu tak, jak je potřeba. Co se týče Honzy Krátkého, ten je dlouhodobě pracovně v zahraničí, na zápas následující víkend by již konečně měl být k dispozici. Trenér

 24. Článek :

  DRTIVÉ VÍTĚZSTVÍ V PŘÍPRAVĚ

  Rád bych upozornil na neúplné informování ve článku.
  Jako divák jsem postrádal další hráče FK Jeseník. Uvedení chybějících hráči Dan Schneider, Martin Furik a Tibor Krohmer, chybějí ještě Daniel, Novák,Koukol. Jaký si mám potom udělat obrázek o tomto reportu, když autor méně informován než fanoušek FK Jeseník.

    1. Ještě dotaz ? Proč chybějící hráči nebyli přítomni ? Dovolená nebo zranění ?

     1. Novák – doléčuje zranění, Koukol – práce, Schneider a Daniel – dovolená

     2. Třeba se tady s tebou nikdo nechce bavit když se chováš jak idiot. Jako tvoje dřívější příspěvky.

 25. Chtěl bych se zeptat, jestli už je rozlosován podzim „A“ třídy, jestli ano, tak bych poprosil o odkaz.
  Díky.

 26. Chtěl bych se zeptat, jestli už je rozlosován podzim „A“ třídy, jestli ano, tak bych poprosil o odkaz.
  Díky

 27. Chtěl bych se zeptat, jestli už je rozlosován podzim „A“ třídy, jestli ano, tak bych poprosil o odkaz.
  Díky

  1. Mohl bych sem napsat, že Vám zorám hl. hřiště a nikdo by nic neřešil. Nejlepší webové stránky co jsem kdy viděl

   1. Omlouvám se Fandovi i všem ostatním Fandum za dočasné „úmrtí“ těchto stranek, jelikož si většina v klubu dovolila tu drzost vzít si par dnu dovolené. Veškeré novinky z dění v klubu od středy tohoto týdne. Děkuji za pochopení.

  2. Chtěl bych se zeptat, jestli už je rozlosován podzim „A“ třídy, jestli ano, tak bych poprosil o odkaz.
   Díky

  1. Adam Bříza stále doléčuje zranění a na jaře hrát ještě nebude. Kubík pracuje v zahraničí a na fotbal momentálně nemá čas…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

oficiální stránky fotbalového klubu