TJ Sokol Troubelice – FK JESENÍK 2:1 pol. (1:1)

V posledním kole zajíždělo mužstvo FKJ na hřiště do Troubelic, kdy proti tomuto mužstvu se nám výsledkově nedaří.

Od úvodních minut to byli hosté, kteří byli aktivnější. Domácí na své polovině hřiště jenom čekali co hosté vymyslí. V 6.min. Karakasidis uvolňuje na levé straně Vavrače, ale jeho střela šla jenom těsně nad břevnem domácí branky. Hosté v úvodu hrozili převážně z levé strany, kdy další příležitost přišla z této strany. Opět Karakasidis vysunul tentokrát Kyselu, který však místo zpětně přihrávky Karakasidisovi zvolil centr před bránu, kde domácí brankař včas zakročil. Jak to tak bývá, domácí se bránili, ale v 16.min. podnikli první rychlý protiútok, který hned skončil v síti hostujícího Koukola. Hosty vrátil do hry hned v 18.min. Vladimír Novák, který z pravé odcentroval, kdy míč domácí obrana zastavila na malým vápně a nikdo z hostů a ani z domácích hráčů nedokázal do míče jakýmkoliv způsobem kopnout až si k němu znovu došel Novák a tento dopravil do sítě domácího brankaře. Hned po rozehrání měl domácí útočník Hübner šanci vrátit domácím vedení, ale Macura včasným skluzem odvrátil nebezpečí. Hosté se nemohli spolehnout ani na svoji silnou stránku a to standardní situace. V 32.min.Minka vysunul Nepožitka, který obešel domácího beka, ale jeho křížná střela skončila jen těsně vedle pravé tyče domácí branky.

Druhý poločas začali opět náporem hosté. Odražený míč v šestnáctce domácích napálil levačkou Novák jen těsně nad břevno. Ve 49.min. bratrská dvojice Glacových předvedla rychlou pohlednou křídelní akci po levé straně, kdy zakončují mladší ze sourozenců Petr trefil jenom z pár kroku pravou tyč domácí branky. Domácí mužstvo v 53.min. využilo chybu v hostují obraně a Viktorin s přehledem překonal Koukola. Tato branka se nakonec ukázala jako vítězná. Hosté měli i nadále herní převahu, ale více začali diskutovat s rozhodčími a přestali se již koncentrovat na vlastní výkon. Přesto měli možnosti aspoň k vyrovnání. V 62.min. Macura vysunul Kyselu, který předběhl domácí obránce a vyběhnuvšího brankaře přeloboval, ale míč se zastavil na břevně jeho branky. V 77.min. obrovskou příležitost spálil Novák, který si naběhl na centrovaný míč, kdy domácí obrana úplně na něho zapomněla, ale míč z jeho hlavy skončil opět jenom těsně nad břevnem domácí branky. Postupem času se domácí do otevřenější obrany hostů dostávali stále častěji až před jejího gólmana. Jenom domácí Horák zazdil dvě tutovky, kdy vždy minul hostující branku. Když se neujala ani poslední šance hostů, kdy Kysela místo střely volil ještě kličku, tak se hosté museli smířit v posledním kole s jednobrankovou prohrou.

Vítězství domácích je velmi šťastné. Hosté byli fotbalovější, ale neproměňovali své brankové příležitosti a sami se dopouštěli zbytečných chyb, kdy dvě dokázali domácí potrestat. Hostující hráči zbytečně diskutovali s rozhodčíma místo, aby se koncentrovali na vlastní výkon.