Druhé vítězství přípravky

JESENÍK – ŽULOVÁ 10 : 3 (pol. 6:1)

Starší přípravka po úspěšném vstupu do soutěže ve Staré Červené Vodě se představila poprvé na domácím hřišti před docela početnou diváckou návštěvou proti loňskému vítězi ze Žulové. Byli to hosté, kteří se v utkání ujali vedení, kdy jejích útočník nachytal domácího brankaře nepřipraveného přímo z rohového kopu. Inkasovaná branka však neměla žádný vliv na kombinační hře domácího mužstva, které si dokázalo

brankové příležitosti připravovat. Už do přestávky stihli domácí hráči otočit vývoj utkání, kdy především aktivní David Bár stihl vstřelit hattrick. Domácí především spoléhali na kombinaci a přesné hře Matěje Zelinky, který s přesnou pravidelnosti rozděloval míče z pozice zadního obránce. Do přestávky si soupeř vstřelil ještě vlastní branku a Lukáš Hlobil přidal další dvě branky. Poločasové vedení bylo zcela zasloužené a vyjadřovalo poměr sil na hřišti.

Vstup do druhého poločasu jako by domácí mužstvo prospalo a umožnilo soupeři vstřelit další dvě branky. Další branky hosté už nevstřelili a to zásluhou dobrého výkonu domácího brankaře. Domácí po rozpačitém vstupu do druhého poločasu však mělo stále hru pod kontrolou a i přes několik neproměněných gólových dokázali své vedení ještě navýšit a to zásluhou Lukáše Hlobila a Karla Zelinky.

Vítězství domácího mužstva bylo zcela zasloužené, kdy toto mužstvo se mohlo spolehnout na kvalitní výkon Matěje Zelinky a střelecky disponované Hlobila s Bárem. Pro nově tvořící mužstvo jsou určitě první dvě vítězství povzbudivé, ale náročnější zápasy v soutěži naše mužstvo teprve čekají.

Sestava: Kroščen Dominik – Zelinka Matěj, Zelinka Karel, Formánek Ondřej, Bár David, Hlobil Lukáš. Střídali: Majdiš Marek, Nedoma Radim, Drochýtek Jan, Tomášek Ondřej. Branky: Hlobil 5x, Bár 3x, Zelinka Karel, vlastní.