Jeseník – Vápenná 12 : 0

Okresní přebor starších přípravek

Ve čtvrtečním odpolední k nám přijelo oslabené mužstvo z Vápenné, kdy doslova torzo tohoto mužstva statečně odolávalo domácímu tlaku. Domácí do zápasu vstoupili aktivně a snažili se o kombinační hru, která však vůbec nevycházela. Spousta nepřesných přihrávek a hlavně neadresných za přičinilo to, že hosté hráli s naším mužstvem hodně vyrovnaný zápas a to převážně v prvním poločase. Přes velkou převahu se v prvním poločase střelecky prosadil Marek Majdiš střelou ze střední vzdálenosti a Lukáš Hlobil dorážkou z bezprostřední blízkosti hostujícího brankaře.

Po domluvě v poločasové přestávce a uklidnění mužstva se ve druhém poločase zlepšila herní stránka mužstva a s tím zákonitě přišly i další branky v soupeřově síti. Mužstvo začalo aktivně napadat rozehrávku hostů a ti najednou měli velké problémy v obranné činnosti. Po přestávce hráči FKJ začali přesně kombinovat a přítomným divákům předvedli několik povedených kombinací s přesným zakončením. Střelecky se prosadili skoro všichni hráči a spoustu příležitosti ještě pochytal hostující brankař.

Vítězství domácího mužstva bylo nakonec velmi přesvědčivě, ale naprosto zasloužené. Ke cti hostujícího mužstva slouží to, že bojovali až do konce a utkání odehráli i ve velmi oslabené sestavě. Domácí mužstvo v rychlém sledu čeká v pondělí další soupeř a to SK Lipová – lázně.

Sestava: Bartoš Marian – Formánek Ondřej, Hlobil Lukáš, Majdiš Marek – Bár David, Nedoma Radim.  Střídali: Baroš Tomáš, Novák David, Tomášek Ondřej. Branky: Hlobil 4x, Formánek 3x, Bár 2x, Majdiš 2x, Bartoš.