Den „b…c“

FK Krnov U19 : FK Jeseník U19    6:0  (2:0)

Marně hledám slova, která by jasně vystihla a popsala naše další mistrovskému vystoupení, ke kterému jsme vyjeli do Krnova v dalším kole soutěže. Soupeř nás prostě přejel po všech stránkách,my jsme se neprosadili naprosto v žádné herní činnosti a dovednosti a byli jsme v tomto utkání mužstvem, který hraje druhé housle. Prostě den „b…c“, ve kterém nám zároveň chybělo, kromě některých hráčů i to, co je tomuto mužstvu vlastní, a to bojovnost, nasazení a touha po vítězství, to co nás dohnalo k domácímu vítězství s Hranicemi.

Proto končím toto krátké a stručné hodnocení s určitou hořkostí, omluvou fanouškům a příznivcům dorosteneckého fotbalu v Jeseníku a zároveň s nadějí, že to prostě byl pro nás ten špatný den, který si hold fotbalista občas vybere. Jedeme však dál. Tento týden máme volno a následující neděli pojedeme odčinit porážku k poslednímu podzimnímu utkání do Vsetína. Držte palce.

Sestava mužstva: Jaroslav Dostál – Jan Hanúsek, Patrik Mazánek, Jan Krátký, Karel Bajza – Nguyen Van Tiep, Richard Zrník, Daniel Žiga, Radim Vojtek – Lukáš Urban, Josef Knebl

Střídali: Adam Hapala, Jiří Matějka – brankář