K úspěchu bylo daleko

SULKO Zábřeh  –  FK Jeseník  –  4 : 1 (3 : 1)

Mladší dorostenci v dalším divizním utkání podlehli Zábřehu. Utrpěli tak první jarní porážku.

Sestava:   Matějka-3 – Planý-3,5; Žemba-3; Leskovjan-2,5 – Formánek-2 – Bartošek-2; Mráz-2; Gnida-3; Prachař-3 – Urban-2,5; Weber-3. Račák-2,5; Švardala-hrál krátce.

Branky: 1x Urban

Komentář: Utkání v Zábřehu se nám příliš nepovedlo. Od začátku jsme se nechali zatlačit před vlastní pokutové území a přestože jsme se ujali vedení – 6.min. Urban po kolmici Bartoška – bylo zjevné, že domácí mají jasně navrch. Při stálém tlaku domácích přišly zákonitě i chyby v naší obranné činnosti a těch soupeř využil k otočení výsledku. Nemrzí ani tak obdržené góly jako spíš způsob jakým jsme je dostali. K hráčům jakoby „neproniklo“ upozornění na způsob hry soupeře, nepohlídali dlouhé nákopy a výsledkem byli dvě branky v naší síti během jediné minuty. Do poločasu jsme inkasovali ještě jednou a do kabin jsme tak odcházeli s mankem dvou branek.

Ve druhém poločase jsme se sice malinko zlepšili, ale na zásadní obrat jsme neměli dostatek sil ani umění. Přesto jsme mohli zápas ještě zdramatizovat, když zvláště příležitost Bartoška měla přinést změnu skóre. Žel nestalo se a soupeř svou zaslouženou výhru pečetil čtvrtým gólem. Malou omluvou výkonu týmu může být nutná výpomoc hráčům U19 (Mráz, Prachař, Urban).

Celkové hodnocení: slabý nesoustředěný výkon