Přípravka dvakrát vítězně

Dvěma výhrami v okresním přeboru vstoupila do jarní části sezony naše přípravka kategorie U-11. Minulý týden na domácím hřišti benjamínci zdolali Starou Červenou Vodu a tento týden zvítězili v Žulové. 

FK JESENÍK – TJ Sokol Stará Červená Voda 11:2 (4:1)

V prvním jarním utkání na domácím hřišti jsme soupeře jednoznačně přehráli. V prvním poločase byl stav celkem ještě vyrovnaný z důvodu toho, že naší hráči často zahazovali brankové příležitosti a nebo nechali vyniknout brankaře hostů. Ve druhém poločase se už na plno projevila herní kvalita domácího mužstva a soupeře jednoznačně přehrála. Inkasované branky jdou na vrub individuálních chyb jednotlivců. Do hry se postupně zapojili všichni hráči a hráčka našeho mužstva.

Sestava FKJ: Vajda Jan – Planý Samuel, Bartoš Marian, Kubánek Jiří, Zelinka Matěj, Machů Matyáš. Střídali: Nedoma Radim, Drochýtek Jan, Tomášek Ondřej, Kostka Vojtěch, Kroščen Dominik, Formánek Ondřej, Hlobil Lukáš, Bár David, Bašičová Adéle, Indra Martin. Branky: Machů 3x, Zelinka 2x, Kubánek 2x, Hlobil, Bašičová, Bartoš a Vajda.

 

FK Stomix Žulová – FK JESENÍK 6:12 (4:5)

Na hřišti v Žulové jsme nastoupili s cílem hrát kombinační fotbal po zemi. Představ trenéra od reality na hřišti byla naprosto rozdílná. Mužstvo se v prvním poločase vyloženě trápilo a nedokázalo se soustředit na svůj herní projev. V prvním poločase jsme dotahovali náskok soupeře a teprve před přestávkou jsme se dostali do jednobrankového vedení. Do druhého poločasu jsme provedl změny a do branky jsme nasadili slečnu Adélu Bašičovou, která rozhodně svým výkonem nezklamala. Ve druhé půli jsme už zbytečně neinkasovali a naše herní převaha narůstala s i přídělem branek do domácí sítě. o vítězi už nebylo pochyb. Stejně jako v prvním jarním utkání se na hřiště postupně dostali všichni hráči našeho mužstva.

Sestava FKJ: Kroščen Dominik – Planý Samuel, Bartoš Marian, Kubánek Jiří, Hlobil Lukáš,, Machů Matyáš. Střídali: Nedoma Radim, Drochýtek Jan, Tomášek Ondřej, Kostka Vojtěch, Formánek, Ondřej, Bár David, Bašičová Adéle, Indra Martin. Branky: Kubánek 6x, Hlobil 2x, Bartoš, Machů, Nedoma, Kroščen.