Vysoké vítězství

SK LIPOVÁ-LÁZNĚ – FK JESENÍK 2 : 12 (1:5)

Do utkání v Lipové jsme vstupovali s cílem zahrát si kombinační fotbal a předvést pohledný herní výkon. Realita se však od představ trenéra velmi lišila. 

Úvodní branku jsme sice vstřelili docela brzo už ve třetí minutě, ale potom jsme se s domácím mužstvem velmi trápili. Dokonce jsme ho nechali vyrovnat a pustili i do dalších šancí, která však v naší síti neskončili. Postupem času se projevila větší zkušenost naších hráčů a do poločasové přestávky jsme definitivně rozhodli o našem vítězství.

Vstup do druhého poločasu vyšel lépe domácím a po nedorozumění v naší obraně se domácí radovali v utkání po druhé. S přibývajícíma minutami naše ofenzíva jasně přehrávala domácí obranu. Ve druhém poločase se zlepšil náš herní projev a některé kombinační akce snesly přísnější měřítko. Branky do domácí sítě padaly po pěkných akcích i střelách ze střední vzdálenosti. Převaha naších hráčů už byla znatelná a domácí nestačili ani pozorně bránit.

Vítězství našeho mužstva bylo naprosto zasloužené. V individuálním i herním pojetí jsme jednoznačně domácí mužstvo přehráli. Už ve čtvrtek se na domácím hřišti představíme proti dalšímu soupeři z Písečné.

Sestava FKJ: Bašičová Adéla – Planý Samuel, Bartoš Marian, Zelinka Matěj, Formánek Ondřej,Machů Matyáš. Střídali: Nedoma Radim, Bár David. Branky: Zelinka 4x, Bartoš 3x, Bár 2x, Formánek, Planý a Machů.