Jeseník B – Jeseník A 4 : 11

Okresní přebor starších přípravek OFS Jeseník 2015-2016. Ve vloženém čtvrtečním kole na sebe narazila zatím dosud neporažená mužstva. Obě jesenické přípravky chtěly hrát fotbal a tak se od samotného začátku bylo na co koukat.

FK JESENÍK U-10 – FK JESENÍK U-11  4 : 11 pol. (4:6)

FOTOGALERIE ZDE

Ve vloženém čtvrtečním kole na sebe narazila zatím dosud neporažená mužstva. Obě jesenické přípravky chtěly hrát fotbal a tak se od samotného začátku bylo na co koukat. Litovat mohu ti co dneska nepřišli, protože ze strany obou mužstev to byla reklama na fotbal. Hráči obou mužstev na hřišti nechali všechno co umějí a přítomnému početnému obecenstvu předváděli fotbal z říše snů pro tuto věkovou kategorii. Přihrávky byli adresné a přesné. Individuální úniky po stranách, ale i středem hřiště zvedali diváky na tribuně. Tvrdé, ale čisté osobní souboje dali připomenout fotbal v anglickém provedení. Technické finesy a individuální vyspělost hráčů zase dali vzpomenout na brazilské míčové kouzelníky z osmdesátých let minulého století. Přesné až někdy strojové kombinace byli ozdobou tohoto utkání. Oba dva brankaři předvedli několik učebnicových robinzonád a své mužstva proti brankovým příležitostem podrželi. Opravdu na dnešní fotbal bylo se radost dívat. Na domácím mužstvu byla vidět velká snaha, odhodlání a trenérský rukopis současného kouče Marcinova, ale i jeho předchůdce Vyvážila. Hostující mužstvo se zase mohlo opřít o zkušenosti, které jeho hráči získávají už v těžkých utkáních za mladší žáky a tyto dokázali na hřišti využit ve prospěch svého kolektivu. Ano výsledek jednoznačně hovoří ve prospěch hostů, ale neodpovídá skutečnému stavu na hřišti. Jak už bylo výše popsáno a zmíněno dneska to byl fotbal nejvyšší kvality pro tuto věkovou kategorii a hráči obou mužstev se nemají za stydě. Pokud hráči v nastoleném trendu budou pokračovat, tak se jesenický fotbal nemusí vůbec obávat o svoji budoucnost. Obě mužstva po závěrečném hvizdu rozhodčího byli při odchodu do kabin odměněny dlouhotrvajícím potleskem přítomných diváků.

FOTOGALERIE

Sestava FK Jeseník B (U-10): Černý Bohuslav – Zelinka Karel, Plšek Jonáš, Oříšek Filip, Látka Lukáš, Plšek Lukáš, Marinka Jiří, Žitňanský Michal, Planý Sebastian, Sytař Jakub, Machů Filip, Indra Martin, Šimčík Petr, Šejda Petr, Steiger Alexandr, Vrána Ondřej, Novák David. Branky: Zelinka 3x, Oříšek.

Sestava FK Jeseník A (U-11): Polčák Adam – Kubánek Jiří, Formánek Ondřej, Hlobil Lukáš, Špelda Vojtěch, Bár David, Tomášek Ondřej. Branky: Kubáněk 6x, Špelda 2x, Hlobil, Bár a Tomášek.