Povinné vítězství v Určicích

TJ Sokol Určice – FK JESENÍK 1:17 pol. (0:10)

Zahajovací sestava FKJ:

        Vajda – Sytař – Krézek, Plšek – Kubánek, Buček, Zelinka – Planý

 Střídali:

Malysa –  Bartoš, Švec, Polčák, Dostál, Špelda

 Branky za FKJ:  

Planý 4x, Polčák 4x, Krézek 2x, Zelinka 2x, Buček 2x, Kubánek 2x, Špelda

         Po peripetiích během cesty jsme nastoupili již k třetímu vzájemnému utkání mezi domácími Určicemi a Jeseníkem během tohoto víkendu. Za příjemného podzimního počasí jsme přijeli splnit roli favorita.  Od úvodních minut jsme byli aktivní a lepší v kombinací. Domácí mužstvo na naší polovinu skoro vůbec nepouštěli a během celého zápasu jsme předvedli několik pěkných kombinačních akcí. Jindy nám zase chyběla přesná přihrávka, nebo jsme už své útočné akce překombinovali. Spoustu střeleckých příležitosti jsme ještě nedokázali správně vyřešit a dotáhnout do gólového efektu. Převaha našeho mužstva byla přesto jednoznačná a skóre postupně narůstalo. Od začátku zápasu byla jenom otázka výše našeho vítězství a zda se domácímu podaří vstřelit aspoň čestnou branku. To se jím nakonec ve druhém poločase podařilo za velké radosti samotných hráčů i početného obecenstva.

Zhodnocení zápasu:    

             V dnešním utkání jsme splnili roli papírového favorita a připsali povinné vítězství do tabulky. Tímto vítězstvím jsme vylepšili vzájemnou bilanci v utkáních mezi Určicemi a Jeseníkem, které se odehráli o tom  víkendu. Domácí mužstvo je velmi mladé a zatím nezkušené i když snaha mu nechyběla. Zkouškou pro naše mužstvo však budou následující zápasy, kdy během měsíce října nastoupíme proti kvalitnějším soupeřům, nejdříve však nás posledního září čekají ještě Němčice.

         Závěrem je třeba poděkovat domácím funkcionářům i rodičům, kteří pro naše obě mužstva žáků přijeli při poruše autobusu do Olomouce a umožnili sehrát utkání v tomto termínu