Druhá prohra v řadě na domácím hřišti

FK JESENÍK – TJ Sokol Čechovice  1:2 pol. (0:1)

FOTOGALERIE

Zahajovací sestava FKJ:

Vajda – Sytař – Kubánek, Bartoš – Buček, Zelinka, Polčák – Planý

Střídali:   Plšek, Dostál, Špelda, Švec, Kmínek

Branka FKJ:     Polčák

         Po pauze zaviněné odložením utkání jsme nastupovali opět na domácím hřišti proti tabulkovým sousedům s cílem zlepšit herní výkon z posledního domácího utkání. Popravdě řečeno se nám to však celý první poločas nedařilo a i když jsme měli územní převahu, tak jsme se branky nedočkali. Naopak soupeř využil jednu z rychlých akcí a odcházel do kabin spokojenější za jednobrankového vedení.

         Druhý poločas z naší strany už byl daleko lepší a soupeře jsme přimáčkli na jeho polovinu, kdy jsme si vypracovali i nespočet brankové příležitosti. Ze spousty šancí se ujala však jenom jedna a to když se Adam Polčák neohroženě vrhl do souboje s obráncem i brankařem a přesnou střelou vyrovnal. Náš tlak sílil, ale vedoucí branky jsme se nedočkali. Naopak jeden z malá protiútoku soupeře jsme zastavili jenom za cenu faulu a z následného pokutového kopu jsme inkasovali rozhodující branku celého utkání. V samotném závěru jsme mohli z pokutového kopu vyrovnat, ale Mates Zelinka s nabídnutou šanci pohrdl a tak jsme po druhé za sebou doma nezískali ani bod.

Zhodnocení zápasu:     

         Do dnešního utkání jsme opět nemohli nasadit naší optimální sestavu a první poločas jsme jednoznačně prohospodařili. Ve druhém poločase se mužstvo zvedlo a soupeře vyloženě mačkalo jako pověstný citrón, ale k lepšímu výsledku nám chybělo i pověstné fotbalové štěstíčko. Vylepšit si fotbalovou reputaci dostane mužstvo hned třikrát na hřišti soupeřů. Už tuto středu nastupujeme k dohrávanému utkání v Bohuňovicích.

FOTOGALERIE