Podzim zakončen vítězstvím

FK JESENÍK – TJ Slovan Černovír  6:3 pol. (6:1)

FOTOGALERIE

Zahajovací sestava FKJ:

Malysa – Kubánek – Bartoš, Plšek – Planý, Buček, Polčák – Latzel,

Střídali:  Švec, Dostál, Špelda, Formánek

Branky FKJ: Latzel 4x, Planý a Buček

         V posledním podzimním kole jsme na svém hřišti přivítali soupeře z Černovíru, který nás hned v úvodu zaskočil důraznou hrou do těla. Byli to také hosté, kteří otevřeli skóre zápasu ve třetí minutě, když využili svých fyzických předpokladů v osobním souboji. Možnost vyrovnat jsme měli hned vzápětí, ale Planý svoji velkou příležitost neproměnil stejně jako o chvíli později Latzel.  V 8.min. však Matyáš Latzel vyrovnal a do konce poločasů jsme soupeři přidali další branky a rozhodli celé utkání ve svůj prospěch. Soupeř se v těchto chvílích jenom bránil a i když jsme s postupem času přidávali další branky, tak byla ještě spoustu neproměnných gólových tutovek.

         Do druhého poločasu jsme vstupovali s cílem navázat na hru z prvního poločasu a tento záměr se nám dařil s tím rozdílem, že další branky jsme již nepřidali i když vyložených brankových příležitosti bylo spoustu. Ve druhém poločase nám bohužel nebylo přáno vstřelit další branky. Naopak ve dvou případech nám soupeřovi útočníci utekli a korigovali výsledek z pohledu hostů na  přijatelné skóre.

Zhodnocení zápasu:     

        V posledním podzimním kole jsme na domácím hřišti dokázali vyhrát po kvalitním kolektivním výkonu a přítomným divákům jsme předvedli hodně pěkných kombinačních akcí, které však vždy neskončili brankou. Kvalita a rozdíl v herním projevu mezi oběma mužstvy byl po celý zápas velký a rozhodující v náš prospěch. Vítězství nad silným soupeřem je o to cennější, že jsme se v zápase museli obejít bez spoluhráčů, kteří náš klub reprezentují v ligových zápasech za Šumperk.

FOTOGALERIE