Vydřený bod

FK Krnov  –  FK Jeseník  –  2 : 2 (1 : 0)

Sestava:  Balčirák-1,5 – Bráblík-2; Cekuras-1,5; Nečesal-2; Švajka-2

Hapala-2,5; Olšák-3; Janíček-2; Planý-2,5 – Vícha-2,5

Branky:   1x Hapala, vlastní

Komentář:  K poslednímu zápasu podzimu jsme do Krnova odjížděli pouze v deseti hráčích. Absence Formánka(studijní pobyt ve Skotsku), Táborského(nemoc) a Prachaře(pohřeb) jsou pochopitelné, ale Polzer s Weberem chyběli bez omluvy a to vypovídá mnohé o přístupu a odpovědnosti hráčů. Přesto jsme do zápasu nenastupovali v roli předem poraženého a chtěli jsme se o výsledek utkání „porvat“.

Absence jednoho hráče v poli nebyla příliš cítit a od prvních minut se hrálo vyrovnané utkání s příležitostmi na obou stranách. Jako první  se do brankové příležitosti dostalo naše mužstvo, když Janíček přesným centrem našel Bráblíka a ten střelou bez přípravy jen o pověstný vlásek minul branku soupeře. Domácí kontrovali pořádným závarem před naší brankou, při kterém naši hráči zblokovali několik střel a dorážek. Gólový účet tak otevřeli domácí hráči až ve 29. minutě, když jsme nepokryli náběh útočníka domácích a ten byl u míče o zlomek vteřiny dříve než náš brankář. Prohrávali jsme a někteří naši hráči jakoby přestali věřit v možnost úspěchu. Poločasová přestávka tak přišla velmi vhod. Pokusili jsme se kluky přesvědčit o tom, že nic není ztraceno a že se dá pořád uspět, ale nebýt velmi šťastné vyrovnávací branky brzy po zahájení druhého poločasu, když si domácí obránce ve snaze odvrátit míč srazil Hapalovu střelu do vlastní sítě, kdo ví jak by se utkání dál vyvíjelo. Utkání dostalo nový náboj a bylo se na co dívat. Domácí vrhli všechny síly do útoku a naše mužstvo hrozilo rychlými brejky. Když se v rychlém protiútoku dvakrát neprosadil Hapala udeřili domácí. Jejich útočník prošel přes několik bránících hráčů a křížnou střelou vrátil vedení na krnovskou stranu. Přes ubývající síly jsme nesložili zbraně a v předposlední minutě se po přihrávce Bráblíka konečně prosadil Hapala a srovnal na konečných 2:2.

Celkové hodnocení:   dobrý bojovný výkon