mladší žáci vezou všechny body i z Loštic

SK Loštice – FK JESENÍK 1:7 pol. (0:3)

 Zahajovací sestava FKJ:

Vajda – Sytař – Bartoš, Polčák – Zelinka, Buček, Kmínek – Špelda

Střídali:

Malysa – Sedlák, Švec, Kubánek, Planý, Sroka, Dostál

Branky za FKJ: Zelinka 3x, Sroka 2x, Kmínek 2x

         K předehrávanému utkání jsme zajížděli na půdu nováčka z Loštic. Od úvodních minut jsme měli utkání herně pod kontrolou. Domácí se spoléhalo na svoji obranu a do útočení se moc nehrnulo. Spíše čekali na chyby v naší rozehrávce. Naším hráčům trvalo než se střelecky prosadili, ale brankové příležitosti jsme si dokázali vypracovat a nastřelili  i tyč, ale branky do poločasu střílel jenom Matěj Zelinka, který vždy dokázal zužitkovat přesné přihrávky svých spoluhráčů.

         Druhý poločas začal individuální chybou v naší rozehrávce a následně i v obraně a domácím se podařilo z ojedinělé akce vstřelit čestnou branku. Do druhého poločasu jsme provedli změny v sestavě, kdy Honza Vajda si šel do pole zahrát a byl to právě on, kdo svým důrazem platil na domácí říznou obranu. Nejdříve neudržel domácí brankař jeho tvrdou střelu k tyči a Artur Sroka byl rychlejší než domácí obránci. Vzápětí hned vybídl k úniku přesnou přihrávkou znovu Artura Sroku a ten zvyšoval vedení naších barev už na rozdíl čtyř branek.         Střelcem dalších naších dvou branek byl Filip Kmínek, kdy nejdříve byl nastřelen spoluhráčem a po druhé krásnou střelou završil střelecký účet tohoto utkání. V závěru ještě Vajda nastřelil břevno domácí branky.

Zhodnocení zápasu:    

       V dnešním utkání opět splněna role favorita, jinak po fotbalové stránce se dají vyzdvihnout určité momenty ve druhém poločase. Domácí mužstvo bylo jenom snaživé a za našimi hráči zaostávali  ve všech činnostech. Naší převahu nezastavilo ani velmi nepříznivé počasí, kdy ve druhém poločase muselo být utkání přerušeno. Musíme si však objektivně přiznat, že výsledek je lepší, než samotná předvedená hra. Již v sobotu nás čeká daleko silnější soupeř a to vedoucí Kozlovice.