Povinné vítězství

FK JESENÍK –  TJ Sokol Bohuňovice 11:0 pol. (5:0)

Zahajovací sestava FKJ:

Vajda – Sytař – Kubánek, Polčák – Krézek, Zelinka, Latzel – Planý

Střídali:

Malysa – Bartoš – Sedlák, Plšek – Černoch, Špelda, Švec – Dostál

Branky FKJ: Planý 3x, Krézek 2x, Zelinka 2x, Sytař, Latzel, Švec, Dostál

Za pěkného slunečního počasí jsme na domácím trávníku přivítali nováčka z Bohuňovic. Od úvodních minut jsme byli aktivnějším týmem a soupeře zatlačili před vlastní branku, kdy se spousty šanci v úvodu se gólově neujala ani jedna. K první brance nám pomohla chyba hostujícího brankaře, kterou potrestal Samuel Planý. Do poločasové přestávky navýšili naše vedení ještě Daniel Krézek dvakrát a svůj hattrick zkompletoval Samuel Planý. Hosté i přes snahu se v utkání více méně jenom bránili.

         Druhý poločas střelecky otevřel Michal Švec a Matěj Dostál, kdy i přes jednoznačné vedení jsme soupeře pustili do dvou brankových příležitostí, kdy čisté konto uhájil Jan Malysa v naší brance. Další branky jsme přidali až v závěrečných minutách, kdy se dvakrát prosadil Matěj Zelinka a konečnou podobu výsledku přidali ještě Matěj Sytař a Matyáš Latzel.

Zhodnocení zápasu:     

        V dnešním utkání jsme vyhráli naprosto zasloužené. Soupeře jsme přehrávali ve všech herních činnostech. Dalších několik brankových příležitostí zůstalo ještě nevyužito. V utkání naší hráči předvedli několik povedených kombinačních šancí, které dokázali dotáhnout až do gólového efektu. V sobotu budeme mít možnost potvrdit zlepšenou formu na hřišti v Čechovicích.