Vítězství v čechovicích

TJ Sokol Čechovice – FK JESENÍK  2:6 pol. (1:4)

Zahajovací sestava FKJ:

Vajda – Sytař – Bartoš, Sedlák – Krézek, Kubánek, Latzel – Planý

Střídali: Malysa, Plšek, Sroka, Dostál, Špelda,

Branky FKJ: Kubánek 2x, Latzel 2x, Vajda a Krézek

         Do dnešního utkání mužstvo nastoupilo s cílem odčinit výsledkový nezdar z podzimního domácího utkání proti tomuto soupeři. Od úvodních minut jsme byli aktivnější. První šanci ještě Planý neproměňuje. V sedmé minutě zahrával Jan Vajda nepřímý kop z poloviny hřiště a jeho střelu domácí obránce nešťastně tečoval tak, že skončila za zády překvapeného brankaře.  Na druhou branku jsme čekali až do 18.min., kdy se Jiří Kubánek prosadil kolem obránce a křížnou střelou nás poslal do dvoubrankového vedení. Domácí s odpovědi nečekali dlouho a po rychlém úniku vstřelili kontaktní branku. Ještě neutichl aplaus domácího publika a Matyáš Latzel vrátil hostům dvoubrankové vedení. Hrubá chyba domácího brankaře a nebojácnost Matyáše Latzela rozhodla o tom, že jsme odcházeli do kabin s tříbrankovým vedením.

         Druhý poločas z naší strany byl daleko lepší po herní stránce, kdy jsme domácí mužstvo přehrávali pěknými kombinacemi a jenom nepřesná muška zapříčinila to, že jsme ve druhé části vstřelili jenom dvě branky o které se postarali Daniel Krézek a Jiří Kubánek. Domácím se v závěru utkání podařilo vyrovnat herní projev, kdy mužstvo několikrát podržel střídající Jan Malysa, který však nestačil na jednu situaci po které domácí kosmeticky upravili svoji prohru.

Zhodnocení zápasu:    

         Vstup do utkání se nám vydařil a od začátku utkání  jsme byli lepším týmem, který diktoval a udával tempo hry. Dokonale jsme dokázali v dnešním utkání potrestat chyby domácím hráčů. Ve druhém poločase jsme zlepšili kombinaci a naše herní převaha se ještě zvýraznila. Domácí i přes svoji snahu ani zdaleka neměli nárok na naše lepšící se mužstvo. V sobotu přivítáme na domácím trávníků soupeře z Olomouce a to Nové Sady.