Vítězství v Němčicích

FK Němčice nad Hanou – FK JESENÍK  1:4 pol. (0:2)

Zahajovací sestava FKJ:

Vajda – Sytař – Bartoš, Krézek, –  Kmínek, Kubánek, Latzel – Planý

Střídali: Malysa –  Plšek, Sedlák, Sroka, Polčák, Špelda, Dostál

Branky  FKJPlaný 2x, Krézek, Kubánek

         Do dnešního utkání jsme vstoupili aktivně, ale nijak oslnivě, neboť  hráči se utápěli v individuálním způsobu hry.  Po první kombinační akci z páté minuty jsme se ujali vedení, kdy Samuel Planý zúročil kombinaci skoro celého mužstva. Opravdu pěkná a povedená akce. Druhou branku přidal přesnou střelou k tyči Jiří Kubánek, který se prosadil střelou ze střední vzdálenosti. Domácí stejně jako v Jeseníku pozorně bránili a k vážnějšímu ohrožení naší branky se nedostali.

         Ve druhém poločase se ještě naše převaha zvýraznila, neboť hráči si dali říct a začali více kombinovat. Ze spousty šancí jsme však proměnili jenom dvě a to zásluhou Daniela Krézka a opět Samuela Planého. V závěru utkání jsme domácím dovolili ještě vstřelit aspoň čestný úspěch, který však již neměl vliv na konečný úspěch naších barev.

 Zhodnocení zápasu:    

         V posledním mistrovském utkání na hřišti soupeře jsme se představili v Němčicích, kdy domácí mužstvo vsadilo svoji hru na precizní defenzivě a k útoku se prakticky nehrnulo. Naši hráči po celé utkání měli herní převahu  v zápase a je jenom škoda, že se snažili domácí mužstvo přehrát individuálně. V sobotu se před domácím publikem rozloučíme se soutěži proti Lipníku.