Jednou dole, podruhé nahoře

Vsetín – FK Jeseník – 1 : 3 (1 : 1)

Sestava:  Janíček – Bráblík,  Kmínek,  Nečesal, Formánek

Planý,  Olšák, Hapala, Prachař, Táborský – Weber

Branky:   2x – Prachař, 1x – Planý

Komentář: Jak rozdílné mohou být výkony během pár dnů je někdy až neuvěřitelné. Po špatném středečním výkonu se Zubrem Přerov jsme v sobotu ve Vsetíně odehráli velmi slušnou partii, za kterou jsme byli odměněni bodovým ziskem. Již začátek zápasu naznačoval, že bychom nemuseli odjíždět s prázdnou. Byli jsme kombinačně lepší a vytvářeli jsme si i slušné brankové příležitosti. Po jedné z nich se dostal do úniku Prachař a technickým přehozením dostal naše mužstvo do vedení. Po vedoucí brance jsme však trochu zvolnili, soupeř vyrovnal hru a několikrát zahrozil po individuálních akcích, které jsme často odvraceli na poslední chvíli. Těsně před poločasem jsme však vyrobili ve středu hřiště zbytečnou chybu a domácí po rychlém protiútoku srovnali. Také ve druhém poločase jsme očekávali vyrovnanou partii, ale v utkání jsme se dostávali do stále většího tlaku. Domácí postupně odpadali a rostoucí převaha vyústila, po brankách Planého a Prachaře v naše konečné vítězství. Bylo to s podivem, neboť jsme čekali, že spíše budou fyzicky odcházet naši hráči, kteří museli opět sehrát dva po sobě jdoucí zápasy. Proto je nutné vyseknout klukům velikou poklonu. Z tohoto důvodu dnes proto neznámkuji, neboť pochvalu zaslouží všichni bez vyjímky.

Celkové hodnocení:   velmi dobrý výkon