Mladší žáci zahájili

V minulém týdnu vstoupilo do své mistrovské soutěže i nově tvořící se mužstvo mladších žáků, které v letní přestávce prošlo doslova kádrovým zemětřesením. Do mužstva se posunuli hráči přípravky a vedení klubu přivedlo další talentované hráče a to Adama a Miloše Pudilovi, Jakuba Glace, Artura Sroku, Matyáše Ondrejkoviče a Matěje Valíčka.

Po vydařené letní přípravě a zvládnutých přípravných zápasech v Rýmařově a dvakrát doma proti Krnovu jsme v úvodním mistrovském utkání přivítali na svém hřišti velmi ambiciózní mužstvo ze Želatovicíc a hned na to k nám přijel nováček z Dubu nad Moravou.

FK JESENÍK – FC Želatovice 10:3 pol. (1:1)

branky FKJ: Pudil A. 3x, Sroka A. 3x, Kubánek J. 2x, Pudil M. 2x

V prvním utkání jsme v prvním poločase byli zbytečně nervózní a umožnili hostům po rohovém kopu se dostat do vedení. Do přestávky se nám podařilo vyrovnat a z herní převahy jsme nastřelili ještě tři tyče hostující branky. Po přestávce jsme hned v úvodu rozhodli o našem vítězství a do konce utkání jsme jasně v utkání dominovali a inkasované branky jdou ještě na vrub malé sehranosti a plné koncentrovanosti

FK JESENÍK – Sokol Dub nad Moravou 15:1 pol. (9:0)

branky FKJ: Sroka A. 4x, Kubánek J. 3x, Polčák A. 2x, Pudil A. 2x, Formánek O., Pudil M., Hlobil L. a Ondrejkovič M.

Ve druhém utkání jsme hned od úvodu soupeře přimáčkli na jeho polovinu a během úvodní desetiminutovky rozhodli pěti pěknými bankami. Poté jsme z vysokého tempa ubrali. Do poločasové přestávky bylo o vítězi utkání rozhodnuto. Ve druhé půli jsme si chtěli vyzkoušet nové věci což se nám myslím i povedlo a soupeře jsme jednoznačně přehráli. I přes jednoznačné vítězství nebyl náš výkon bez chybiček, které se budeme snažit v tréninkovém procesu odstranit.